Brak bonusu za przeniesienie numeru na karte 19.09.2018

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Redar
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 wrz 2018, o 18:29

Brak bonusu za przeniesienie numeru na karte 19.09.2018

Post autor: Redar »

Przeniosłem numer na kartę z innej sieci 17 września 2018 r. w salonie Plusa. Nikt nie był w stanie udzielić informacji w jakiej taryfie zostanę za aktywowany. Powiedziano tylko abym po przeniesieniu numeru skontaktował się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta Plusa. Po aktywacji karty sim w następnym dniu przyszedł SMS że moja taryfa nazywa się Prosto na Kartę. Zadzwoniłem do biura obsługi prosząc o aktywacje obiecanego bonusu 3 miesięcy za darmo darmowych rozmów, SMS -ów, MMS-ów. Konsultant poinformował mnie że w tej taryfie nie da się włączyć bonusu i zmienił na taryfę Plus Elastyczna. Byłem pewny że wszystko ok. bonus NIE ZOSTAŁ włączony. Drugi telefon do BOK. Konsultant nie potrafił mi pomóc i poinformował że jeśli chcę mieć darmowe rozmowy i pakiet o którym wcześniej pisałem to muszę go kupić za 25 zł. Mam prawo złożyć reklamację - złożona 18.09.2018 r. Tak dla zasady - poinformuję co dalej. Nr. listu reklamacyjnego #267245. Na rozpatrzenie trzeba czekać 30 dni :) Przypominam numer na kartę. Proszę wszystkich aby się zastanowili czy warto przenosić do tej sieci numer w tej PSEUDO promocji, w mojej ocenie szkoda nerwów i czasu.
unmarked
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 2 gru 2018, o 15:13
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Brak bonusu za przeniesienie numeru na karte 19.09.2018

Post autor: unmarked »

Borykam się z tym samym problemem po przeniesieniu mojego numeru. Ponad dwa miesiące temu uruchomiłem tą promocję w mamy telefonie bez większych problemów a teraz nie mogę. Czyli faktyczne wymagane jest teraz doładowanie telefonu? Na stronie wyraźnie piszę "0 zł przez 3 mies. potem 25 zł/30 dni". Prosiłbym o odpowiedź.
ODPOWIEDZ