brak możliwości włączenia pakietow bez limitu w Ja+ mix

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
pawked34
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 mar 2019, o 15:33

brak możliwości włączenia pakietow bez limitu w Ja+ mix

Post autor: pawked34 »

Witam dlaczego nie mam mozliwosci włączenia pakietu Bez Limitu do wszystkich + sms i 8GB neta za 29zl?? Dodam ze do tej pory byla taka mozliwosc a nagle znikly wszystkie opcje Bez limitu?
Awatar użytkownika
Jendrej
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lut 2019, o 19:14

Re: brak możliwości włączenia pakietow bez limitu w Ja+ mix

Post autor: Jendrej »

Powinna być możliwość aktywacji tej usługi, a przynajmniej jest ona widoczna na stronie internetowej z ceną 25 złotych: https://www.plus.pl/uslugi/pakiety-inte ... plusie-mix (trzeba kawałek zjechać).
Skoro wcześniej była wyższa, możliwe, że doliczany jest/był VAT? Ale chyba nie powinien być, skoro nie ma o tym mowy.
Według tej strony, kod włączający pakiet 8 GB to *136*11*55#, wyłączający to *136*00*55#.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: brak możliwości włączenia pakietow bez limitu w Ja+ mix

Post autor: sl@w_es »

@ Jendrej,

po raz wtóry proszę Cię, czytaj posty na które odpowiadasz ze zrozumieniem, ponieważ jeśli ktoś potraktuje Twoją wypowiedź poważnie to poniesie niepotrzebne wydatki.
"Bez Limitu do wszystkich + sms i 8GB neta za 29zl " to nie to samo co "Pakiet Internet 8 GB 25 zł", a kombinacje z VAT, żeby tylko koszty dorównały do podanych przez autora wątku... Nie tędy droga.
Mogę zrozumieć pomyłkę, ale pomoc na "chybił trafił"... Daruj sobie, to nie gry losowe.

Żeby nie być gołosłownym Regulamin Plus Forum pkt 1, 12.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ