Zmiana taryfy z Twój Profil na Plus Na Kartę - czy się da?

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Frazes
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 sie 2011, o 15:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zmiana taryfy z Twój Profil na Plus Na Kartę - czy się da?

Post autor: Frazes »

Od wielu lat (już nawet nie pamiętam od kiedy :-) ) mam taryfę Twój Profil, ale chciałbym ją zmienić na jakąś z roczną ważnością konta i najkorzystniejsza wydaje mi się taryfa Plus Na Kartę, tzn. jej wersja z 17 maja 2012, bo mam ją już na innej karcie, więc chciałbym zapytać czy zmiana na tę taryfę w moim przypadku jest ciągle możliwa, tzn. teoretycznie powinna być, bo to nowsza taryfa w porównaniu do Twój Profil, ale jak wiadomo diabeł lubi tkwić w szczegółach :-) ???

Ewentualnie jaką aktualną taryfę z roczną ważnością konta byście mi polecili??? Poza roczną ważnością konta zależy mi na pakiecie smsów do Plusa, tzn. chciałbym, żeby to był pakiet za który opłata jest pobierana ze środków na koncie, a nie zależy od doładowania za określoną kwotę.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Zmiana taryfy z Twój Profil na Plus Na Kartę - czy się d

Post autor: Ron »

Z informacji uzyskanych od Ciebie polecam taryfę Nowy Plush

W taryfie możesz aktywować następujące promocje:

- Rok Ważności Konta w Plushu
Po wprowadzeniu kodu doładuj konto w ciągu 30 dni za min. 5 zł.

- Internet, SMS, MMS bez limitu za 10 zł
Frazes
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2011, o 15:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zmiana taryfy z Twój Profil na Plus Na Kartę - czy się d

Post autor: Frazes »

Dzięki za odpowiedź.

Sprawdziłem wszystko i w końcu zmieniłem taryfę na Ja + Na Kartę.

Okazało się, że taryfa Plus Na Kartę o której myślałem była dla mnie niedostępna, tzn. przy próbie jej aktywacji przychodził komunikat: "usługa chwilowo niedostępna", a w serwisie Plus Online nie było jej w ogóle na liście taryf możliwych do włączenia (najstarszą, która była osiągalna była właśnie Ja + Na Kartę), ale właśnie na dobre wyszło, bo "Ja + Na Kartę" ma wszystko czego potrzebowałem, a nawet więcej :-) .
ODPOWIEDZ