Taryfa plus

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
karol2505
PlusManiak
Posty: 75
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 lip 2012, o 11:59

Taryfa plus

Post autor: karol2505 »

Witam czy w plus na kartę jest ofertą zawsze bez limitu w sieci tak jak mają to inne sieci, nie chodzi mi mi o pakiet 25zl do wszystkich i sms
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taryfa plus

Post autor: Ron »

karol2505 pisze:Witam czy w plus na kartę jest ofertą zawsze bez limitu w sieci tak jak mają to inne sieci, nie chodzi mi mi o pakiet 25zl do wszystkich i sms
Nie, należy w/w promocję aktywować. Jaką posiadasz taryfę ? ;-)
karol2505
PlusManiak
Posty: 75
Rejestracja: 1 lip 2012, o 11:59

Re: Taryfa plus

Post autor: karol2505 »

Plus na kartę bez limitu
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taryfa plus

Post autor: Ron »

W tej taryfie dostępna usługa jest jako Rozmowy i SMSy w Plus za 0zł. „Ja + Zawsze bez limitu w sieci” Aktywacja kodem *136*11*20#.

Ale... korzystanie z promocji uzależnione jest od doładowania konta.
4. Promocja jest aktywowana na okres równoważny Okresowi Ważności dla Usług wychodzących po Zasileniu konta
(„Okres Ważności Promocji”) zgodnie z poniższym schematem:
a. zasilenie kwotą od 5 zł do 9,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 5 dni;
b. zasilenie kwotą od 10 zł do 19,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 10 dni;
c. zasilenie kwotą od 20 zł do 29,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 20 dni;
d. zasilenie kwotą od 30 zł do 49,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 30 dni;
e. zasilenie kwotą od 50 zł do 99,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 90 dni;
f. zasilenie kwotą 100 zł i więcej uprawnia do korzystania z Promocji przez 180 dni.
W nowej taryfie Plus Elastyczna na Kartę, usługa „Ja + Zawsze bez limitu w Plus” po aktywacji, aktywna jest tak długo jak ważność konta, ponieważ odnawia się bezpłatnie co miesiąc, jeśli konto jest aktywne i jest minimum 1 grosz na koncie. Promocja wyklucza się z Promocją Ja + Rok Ważności Konta oraz Rok ważności Konta cykliczny.
karol2505
PlusManiak
Posty: 75
Rejestracja: 1 lip 2012, o 11:59

Re: Taryfa plus

Post autor: karol2505 »

Witam jaka jest najnowsza taryfa plus?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taryfa plus

Post autor: Ron »

Jaka taryfa w ofercie na kartę ?? MIX ??
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Taryfa plus

Post autor: 88michal »

Chciałem zmienić taryfę na JA + NA KARTE , w ustawieniach zmiany taryfy mam do wyboru JA + NA KARTE I (za 0zł) i JA + NA KARTE (za 5zł). ceny tycza sie zmiany taryfy. O co w tym chodzi? Którą mam wybrać?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taryfa plus

Post autor: Ron »

88michal pisze:Chciałem zmienić taryfę na JA + NA KARTE , w ustawieniach zmiany taryfy mam do wyboru JA + NA KARTE I (za 0zł) i JA + NA KARTE (za 5zł). ceny tycza sie zmiany taryfy. O co w tym chodzi? Którą mam wybrać?
Możesz wybrać którą chcesz, to są dwie różne taryfy.
Proponuję sprawdzić i poczytać:

Taryfa Ja+ Na Kartę
lub
Taryfa Ja+ Na Kartę I
ODPOWIEDZ