telefon w MixPlus

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
marta
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 sty 2008, o 13:54

Post autor: marta »

Mam telefon w mixplusie na doladowanie 50zl, czy moge np. w miesiacu doladowac raz 30 i 2 razy 10 czy musi to byc od razu kwota 50 zl?
asia
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 1 lis 2007, o 22:04

Post autor: asia »

marta pisze:Mam telefon w mixplusie na doladowanie 50zl, czy moge np. w miesiacu doladowac raz 30 i 2 razy 10 czy musi to byc od razu kwota 50 zl?
z tego co mi wiadomo to trzeba doładować za 50zł.
Awatar użytkownika
PlusUser
Moderator
Posty: 249
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:56

Post autor: PlusUser »

Doładowania 50zł
Powiedz znajomym o Naszym Plus Forum
katix5898
PlusManiak
Posty: 125
Rejestracja: 30 mar 2008, o 11:49

Post autor: katix5898 »

marta pisze:Mam telefon w mixplusie na doladowanie 50zl, czy moge np. w miesiacu doladowac raz 30 i 2 razy 10 czy musi to byc od razu kwota 50 zl?
Musisz doładować obrazu za 50 zł mam też telefon w mixplusie i znam prawie wszystkie promocje i triki i kiedyś samemu chciałem tak zrobić i to był mój błąd możesz doładować za 10- zł ale nie przedłuża ci to ważności konta Pozdrawiam.
stusie

Post autor: stusie »

Ja też znam większość trików hehe bo miałem w mix`ie ale tak doładowywać sie nie da :-P :-P
Trzeba tą kwotą na którą podpisaliście umowę :-P :-P
katix5898
PlusManiak
Posty: 125
Rejestracja: 30 mar 2008, o 11:49

Post autor: katix5898 »

Moim zdaniem lepszy jest mix mam go od początku i nie narzekam
Obrazek
unique
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 lip 2008, o 16:11
Lokalizacja: k/Gdańska

Post autor: unique »

Witam. Mi zostało 20 doładowań do końca :-/ A mój telefon mi się zdecydowanie nie podoba! Czy mogłabym teraz wziąć z plusa inny telefon? Jeśli tak to pewnie musiałabym dużo dopłacić, bo spłacam stary telefon , tak?? :evil: :-x
Awatar użytkownika
PlusUser
Moderator
Posty: 249
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:56

Post autor: PlusUser »

unique pisze:Witam. Mi zostało 20 doładowań do końca :-/ A mój telefon mi się zdecydowanie nie podoba! Czy mogłabym teraz wziąć z plusa inny telefon? Jeśli tak to pewnie musiałabym dużo dopłacić, bo spłacam stary telefon , tak?? :evil: :-x
musisz mieć jeszcze te 20 doładowań,
raczej nie masz zbytnio innego wyboru
możesz sprzedać ten telefon i kupić inny ale jak masz takiego jak w opisie to za wiele nie weżniesz za niego.
Powiedz znajomym o Naszym Plus Forum
unique
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 lip 2008, o 16:11
Lokalizacja: k/Gdańska

Post autor: unique »

Świetnie. :roll:
Dzięki za info i pomoc.
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

Pomyśl jeszcze nad sprzedażą obecnie posiadanego telefonu i kupnie na wolnym rynku (np Allegro) takiego jaki będzie Ci odpowiadał.
ODPOWIEDZ