Przejście na Plus Elastyczny na Kartę

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
provayder
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 paź 2014, o 11:01

Przejście na Plus Elastyczny na Kartę

Post autor: provayder »

Witam

Korzystam obecnie z dość starej taryfy Ja + na Kartę. Trochę zaczynają mi doskwierać ograniczenia tej taryfy i postanowiłem przejść na Plus Elastyczny na Kartę i w związku z tym mam pewne wątpliwości. Jeśli wybiorę np. pakiet rozmowy i sms/mms bez limitu za 25zł/30dni, uruchomię gigabank i zasilę konto za 50zł to otrzymuję pakiet 25GB na 90dni i przez 30 dni mam rozmowy i sms/mms bez limitu. Po 30 dniach za rozmowy i sms płacę wg stawek taryfy czy może pakiet będzie chciał się automatycznie odnowić i sciagnie mi z konta 25zł???. Po kolejnym doładowaniu konta za min. 25zł znów otrzymam miesiąc rozmów i sms/mms bez limitu i GB wg tabeli (czyli za 25zł dostanę 10GB na 30dni). Czy dobrze rozumuję??? Jeśli będę doładowaywać konto raz na 3 miesiące za 50zł to przez pierwszy miesiąc mam rozmowy i sms/mms bez limitu a dwa kolejne miesiące płatne. Po następnym doładowaniu sytuacja się powtarza. Zgadza się???

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przejście na Plus Elastyczny na Kartę

Post autor: Ron »

provayder pisze:Po 30 dniach za rozmowy i sms płacę wg stawek taryfy czy może pakiet będzie chciał się automatycznie odnowić i sciagnie mi z konta 25zł???.
Pakiet odnowi się, oczywiście pod warunkiem posiadania środków na koncie. :->
provayder pisze:Po kolejnym doładowaniu konta za min. 25zł znów otrzymam miesiąc rozmów i sms/mms bez limitu i GB wg tabeli (czyli za 25zł dostanę 10GB na 30dni). Czy dobrze rozumuję???
GB po doładowaniu się zgadzają, ale pakiet rozmów odnowi się samoczynnie po upływie ważności pakietu Rozmów/SMS/MMS.
provayder pisze:Jeśli będę doładowaywać konto raz na 3 miesiące za 50zł to przez pierwszy miesiąc mam rozmowy i sms/mms bez limitu a dwa kolejne miesiące płatne. Po następnym doładowaniu sytuacja się powtarza. Zgadza się???
Jeśli doładujesz konto za 50 zł, to dostaniesz ważność konta na 90 dni i pakiet GB ważny 90 dni. 50 zł zostanie na dwa miesiące pakietu Rozmów/SMS/MMS. :-> W przypadku próby odnowienia się pakietu po raz trzeci, usługa zostanie zawieszona na 30 dni. Po doładowaniu pakiet zostanie aktywowany.

Pamiętaj, aby mieć na koncie minimum 1 grosz do poprawnego działania usług/pakietów itd.
provayder
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 13 paź 2014, o 11:01

Re: Przejście na Plus Elastyczny na Kartę

Post autor: provayder »

Dzięki za odpowiedź
Ron pisze: Jeśli doładujesz konto za 50 zł, to dostaniesz ważność konta na 90 dni i pakiet GB ważny 90 dni. 50 zł zostanie na dwa miesiące pakietu Rozmów/SMS/MMS. :-> W przypadku próby odnowienia się pakietu po raz trzeci, usługa zostanie zawieszona na 30 dni. Po doładowaniu pakiet zostanie aktywowany.

Pamiętaj, aby mieć na koncie minimum 1 grosz do poprawnego działania usług/pakietów itd.
Czyli - popraw mnie jeśli się mylę - jeżeli uruchomie pakiet za 25zł/30dni i załaduję konto za 50zł to mam darmowe rozmowy i sms przez 30 dni i 50zł na koncie, a po 30 dniach pakiet się odnowi automatycznie i zostanie mi tylko 25zł, po następnych 30dniach pakiet się nie odnowi bo na koncie musi być więcej niż 25zł I będzie zawieszony do następnego doladowania konta. A jeśli nie chciałbym aby pakiet się odnawiał to przed upływem 30 dni musiałbym go wyłączyć.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przejście na Plus Elastyczny na Kartę

Post autor: Ron »

provayder pisze: Czyli - popraw mnie jeśli się mylę - jeżeli uruchomie pakiet za 25zł/30dni i załaduję konto za 50zł to mam darmowe rozmowy i sms przez 30 dni i 50zł na koncie,
Jeśli masz środki na koncie minimum 25 zł i włączysz pakiet Rozmowy/SMS/MMS, a następnie po aktywacji usługi doładujesz konto, to tak zostanie Ci 50zł i aktywny pakiet.
provayder pisze:... a po 30 dniach pakiet się odnowi automatycznie i zostanie mi tylko 25zł
Po 30 dniach z tych 50zł pobierze na odnowienie pakietu 25zł. Usługa zostanie odnowiona i zostanie na koncie 25zł (z50zł).
provayder pisze:...po następnych 30dniach pakiet się nie odnowi bo na koncie musi być więcej niż 25zł I będzie zawieszony do następnego doladowania konta.


Pakiet odnowi się, jeśli będzie 25zł. W innym przypadku usługa zostanie zawieszona na 30 dni.
provayder pisze:A jeśli nie chciałbym aby pakiet się odnawiał to przed upływem 30 dni musiałbym go wyłączyć.
Tak musisz go dezaktywować (wyłączyć) w aplikacji Plus Online lub kodem *136*00*00#
:->
provayder
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 13 paź 2014, o 11:01

Re: Przejście na Plus Elastyczny na Kartę

Post autor: provayder »

No to widzę, że nie jest tak różowo jak myślałem. Nie wiem, czy w tym układzie nie będzie lepszym rozwiązaniem włączenie plush na karte bo tam jest bardziej rozszerzona lista soszjali nie zużywających transferu danych, reszta dokładnie tak samo jak w plusie

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ