Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Lidka
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 lis 2012, o 13:42

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: Lidka »

Witam.
Od czterech lat mam telefon w Plusie. Właśnie dobiega końca moja trzecia umowa (MixPlus). Na koncie zgromadziłam aż 600 zł. Jest to duża kwota, więc uznałam, że skoro wywiązałam się z umowy, to teraz przez rok, dwa nie będę zasilać konta, tylko wykorzystam pieniądze, które na nim zgromadziłam.
Czy te pieniądze mi nie przepadną? Nie zablokują/zlikwidują mi konta? To byłoby czyste złodziejstwo, bo jeśli wywiązałam się z umowy, to te pieniądze są przecież moje.
Pilnie proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: Jrv »

Zablokują konto i środki stracisz - jeżeli dalej zasilała konta nie będziesz i utraci ono ważność. Najlepszą opcją to przejście do Plus Na Kartę i skorzystanie z roku ważności konta. Wtedy wystarczy 5zł raz na rok i można ze środków korzystać. Albo przedłużyć umowę ale znowu będą zasilenia co 30dni.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Lidka
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lis 2012, o 13:42

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: Lidka »

Pięknie dziękuję za szybką odpowiedź. Przedłużenie umowy nie wchodzi w grę. Jak długo mogę korzystać z tej oferty 5 zł na rok? Po roku mogę doładować na kolejny rok, czy to jest tylko jednorazowe?
Awatar użytkownika
sowa
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 24 paź 2012, o 08:32

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: sowa »

Lidka pisze:Jak długo mogę korzystać z tej oferty 5 zł na rok?
Hmmm... rok :-D Promocja jest do odwołania, ciężko powiedzieć czy dalej będzie, czy nie będzie...
Lidka
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lis 2012, o 13:42

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: Lidka »

Dzięki. Mam nadzieję, że jasno się wyraziłam, chodziło mi o to, czy ta promocja przysługuje jednorazowo dla konkretnego numeru. No cóż, przynajmniej przez rok będę mogła korzystać z MOICH pieniędzy.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: Jrv »

Pamiętaj tylko, że zmieni się taryfa i dostępne usługi, więc zapoznaj się z tą taryfą - jest dosyć tania i atrakcyjna jeśli chodzi o rozmowy. A jak na nią przejść znajdziesz na forum.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Lidka
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lis 2012, o 13:42

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: Lidka »

Mam jeszcze dwa pytania. Po pierwsze, czy mogę doładować ze swojego konta telefon na abonament? Pewnie nie, ale wolę spytać. No i drugie. Wysłałam smsa PZ na 2585, aby sprawdzić ile zostało mi jeszcze obowiązkowych zasileń (chociaż jestem pewna, że zero), ale odpowiedzi nadal nie ma. Jest jakaś inna możliwość, żeby to sprawdzić? Chciałabym już przejść na tę ofertę 5 zł na rok. Czy w punkcie plusa mi to sprawdzą?
Awatar użytkownika
sowa
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 24 paź 2012, o 08:32

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: sowa »

Nie, nie ma możliwości "doładowania numeru abonamentowego". Smsy z PZ przychodzą czasem z opóźnieniem. W punkcie powinni Ci sprawdzić czy już wywiązałaś się z kontraktu. Jak będziesz przechodzić na sim+ i wysyłać smsa PNK, to jeżeli nie zrealizowałaś wszystkich zasileń, albo nie upłynął czas 72 godzin, to dostaniesz komunikat, że usługa nie może być zrealizowana, bo nie spełniasz warunków.
Lidka
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lis 2012, o 13:42

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: Lidka »

Dzięki wielkie
damian2305
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2013, o 11:52

Nieprzedłużenie umowy w Mix

Post autor: damian2305 »

Witam,
kończy mi się umowa w Mixie (zostało 1 doładowanie) i nie chcę jej przedłużać. Mam iść do salonu Plusa czy wystarczy wysłać jakiegoś SMS-a?
Mojemu znajomemu kiedyś przed ostatnim doładowaniem przeszedł SMS i tylko odpowiedział, że nie chce przedłużać i z głowy, a mi nic takiego jeszcze nie przyszło.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2013, o 12:37 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Reg. PlusForum pkt 7, 10 i 11 - poprawną pisownię wyróżniono.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: pepcia2 »

Nic nie musisz robić po ostatnim doładowaniu możesz zostać na pokontraktowym systemie zasileń, albo przejść na którąś taryfę.
nosiu18
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2013, o 16:19

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: nosiu18 »

Jakie państwo obecnie oferujecie telefony po zakończeniu umowy 36 doładowań w MixPlusie?
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Koniec umowy w MixPlusie - pytanie

Post autor: lodyga »

My co oferujemy:D? Ja ci mogę zaoferować Samsunga Galaxy mini 2 sprzedac:P

A tak na poważnie musisz wejść na stronke i będzie już gotowa dla Ciebie oferta:)
Najlepiej wyslij wiadomość do pani Joanny:)
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
natalia0195
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 16:43

Zrealizowane wszystkie doladowania w MIXie

Post autor: natalia0195 »

Witam, wyslalam sms o tresci PZ na numer 2585 i przyszla mi odpowiedz: "zrealizowałes wszystkie obowiązkowe zasielenia. Zasil konto za min. 5zł by wydłużąć okres ważności konta tak, jak w ofercie Simplus, lub przedłuż umowe w Plusie Mix. " I moje pytania brzmia:
1) czy to znaczy, ze nie muszę rozwiązywać umowy ? czy ona automatycznie się rozwiązała w chwili ostatniego doladowania w mixie?
2)Nie chcę przedłużać więcej umowy i chciałabym przenieść numer do innego operatora, czy konieczne jest rozwiązanie umowy??
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2014, o 17:44 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zrealizowane wszystkie doladowania w MIXie

Post autor: sl@w_es »

W linku poniżej zawartą masz odpowiedź na swoje wątpliwości:

http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=8833

Dodam, że osobą uprawnioną do przeniesienia numeru jest jego właściciel.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ