Aktualne pakiety w mix6

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
tomek71wlkp
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 sty 2013, o 10:21

Aktualne pakiety w mix6

Post autor: tomek71wlkp »

Witam.
Jako że nie udało mi się przejść na abonament postanowiłem przedłużyć mixa, dowiedziałem się już z tego forum, że automatycznie jestem przepisany na taryfe mix6. Chciałbym dowiedzieć się gdzie znajduję się aktualny wykaz pakietów w ofercie mix6?
Tutaj jest aktualny cennik:
https://www.plus.pl/indywidualna/MixPlu ... cneTaryfy/
A gdzie są pakiety z których można korzystać płacąc za nie z kwoty doładowania?
Czy można mieć kilka pakietów jednocześnie? Tzn pakiet na internet, jakis pakiet na rozmowy i jakis na smsy? (Pytam ponieważ wyczytałem gdzieś, że pakiet rozmów wyklucza włączenie pakietu smsów).
Czy przedłużając umowę w mixie z promocji "WYPRZE DASZ? DAM" otrzymuje taryfe mix6 czy mix20?
Pozdrawiam!
tomek71wlkp
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 5 sty 2013, o 10:21

Re: Aktualne pakiety w mix6

Post autor: tomek71wlkp »

Żaden pracownik Plusa mający tutaj konto nie umie odpowiedzieć na moje pytania?! ?! ?! ?! !!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Aktualne pakiety w mix6

Post autor: sl@w_es »

Z pewnością każdy Pracownik Plusa mający konto na PlusForum potrafi odpowiedzieć na Twoje pytania, ale czy mają kopiować i wklejać tutaj wszystko z czym równie dobrze możesz zapoznać się sam wchodząc na stronę http://www.plus.pl, a następnie otwierając zakładkę Plus Mix w celu sprawdzenia dostępnych usług i pakietów w taryfie Mix 6?
W szczegółowych Regulaminach promocji z kolei znajdziesz wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Daruj, trochę własnej inicjatywy byłoby wskazane.

========================================
EDYCJA:

Poza tym na Plus Forum można i trzeba skorzystać z opcji SZUKAJ - co wyniknie po użyciu tego narzędzia to zapraszam już do lektury Regulaminu PlusForum.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Aktualne pakiety w mix6

Post autor: luki »

Promocje dla Klientów posiadających aktualną taryfę

http://plus.pl/indywidualna/MixPlus/Akt ... niKlienci/
toom18
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 21:57

Mix Plus VI i pakiety SMS

Post autor: toom18 »

Witam.

Dzisiaj podpisałem nową umowę w Plusie. Nowego telefonu nie brałem, bo nic lepszego niż SGS 3 mi nie potrzeba, wiec wziąłem tablet no, ale mniejsza o to.
Chodzi mi o pakiety SMS. Wcześniej miałem mix IV duo i miałem bezlik SMS.
Teraz takiego czegoś nie ma? Jest pakiet SMS do Plus (mix) opłata jednorazowa 10 zł.

No i chciałem wiedzieć jak to jest z tą opłatą? Raz dziennie 39 gr i mogę pisać do wszystkich w Plusie czy tylko do tej jednej osoby, a do następnej 39 gr znowu i tez cały dzień mogę pisać?
No i czy nie ma jakiegoś innego pakietu, że raz place i mogę do woli pisać do Plusa?
Drugie takie małe pytanie to rozmowy był bezlik rozmów za 10 zł 5 NUMERÓW, a teraz jest to samo pod inną nazwą?
I czy nie ma może czegoś takiego jak kiedyś w Mix III jeden darmowy numer rozmowy i smsy?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Aktualne pakiety w mix6

Post autor: sl@w_es »

"toom18",
przed założeniem nowego wątku używamy opcji Szukaj - Regualmin PlusForum pkt 11; proszę zapoznaj się z nim, aby w przyszłości nie popełniać takich błędów.

Na nurtujące Cię pytania napisano już na FORUM dziesiątki postów, ale postaram się zrobić to po raz kolejny.

Opłata 0,39 zł za SMS-y.

Chodzi o usługę Nielimitowane SMSy w Plusie. Zasada tej usługi jest taka, że płacisz tylko za pierwszą wysłaną w ciągu doby wiadomość na numer sieci Plus; kolejne wysyłane SMS-y są darmowe (dotyczy wszystkich numerów Plusa, a nie tylko tego na który wysłałeś pierwszą wiadomość). Małe sprostowanie jeśli chodzi o opłatę; dla umów podpisanych po 21-08-2012 roku opłata wynosi 0,49 zł.

raz place i mogę do woli pisać do Plusa

Niestety w MIX 6 nie ma takiej usługi.

bezlik rozmów za 10 zł 5 NUMERÓW

Owszem, w MIX 6 jest taka usługa, występuje pod nazwą:
Nielimitowane rozmowy z 5 wybranymi numerami w Plusie i na stacjonarne.

jeden darmowy numer rozmowy i smsy

Nie ma. Wybrane czy darmowe numery dotyczą tylko połączeń głosowych.

Zestawienie wszystkich usług i pakietów występujących w taryfie MIX 6 znajdziesz w poście, którego autorką jest Joanna_Plus:
http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 73&#p56262

Na zakończenie dodam, że uruchamiając usługi Nielimitowane SMSy w Plusie oraz Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 3 grosze masz możliwość obniżenia opłaty za SMS-y do Plusa z 0,49 zł do 0,03 zł za każdy dzień SMS-owania, a dodatkowo będziesz miał SMS-y do wszystkich sieci po 3 gr każdy.
Szczegółowy opis jak działa połączenie tych usług znajdziesz m. in. w tych wątkach (znajdziesz tego więcej używając opcji http://www.plusforum.pl/search.php o której wspomniałem na początku posta):
http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=6794
http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=7168
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
lucas88city
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 18:47

Nielimitowane rozmowy w Mix6

Post autor: lucas88city »

Witam.
Jaki jest kod na nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w Mix6?
Doładowanie 50 zł 48 m-cy.
Scraw
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 12 lip 2014, o 15:50

Nielimitowane sms i opłacalny internet!

Post autor: Scraw »

Witam! jestem w mix6 i szukam jakiegoś ciekawego pakietu sms, tylko do play.. głownie jeden numer, ale jak najtaniej i najbardziej opłacalnie :p widzialem pakiet 300sms ale to chyba troche mało na miesiąc... śa jakieś inne?
I aktualnie używam internetu nonstop, znajde jakiś pakiet 1gb, czy wiecej w mix6?

EDIT 1:
niedziela, 27 grudnia 2015, 13:27

Witam, znajdę w ofercie Plusa jakiś pakiet sms do wszystkich sieci?
Moja taryfa to Mix 6 i jak na razie żaden kod którego próbowałem użyć nie działa.

EDIT 2:
niedziela, 27 grudnia 2015, 19:15

Witam,
mam kłopot z uruchomieniem pakietu sms do wszystkich sieci za 3 gr.
Mam mix6, aktywne usługi to: GPRS wideorozmowy, niski kredyt, sms o koszcie, poczta głosowa.
Mam środki na koncie mimo to usługa jest niedostępna.
Co mogę zrobić, bo chyba taryfy zmienić już nie można?
kamila1988_88
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 kwie 2016, o 22:40

Krótkie kody

Post autor: kamila1988_88 »

Dobry wieczór, proszę o aktualne (na ten rok) krótkie kody w sieci ''Plus Mix VI''.

Pozdrawiam, Kamila
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Krótkie kody

Post autor: sl@w_es »

Witam,

wchodząc na podany niżej adres znajdziesz odpowiedź; pamiętaj jednak na przyszłość o Regulaminie Plus Forum:
1. Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.

11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.
http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 03#p194140

Temat poruszający zagadnienie krótkich kodów w taryfie Mix 6 ma już swoje miejsce na FORUM, dlatego połączyłem wątki.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Maya85
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 maja 2016, o 14:02

Re: Aktualne pakiety w mix6

Post autor: Maya85 »

Nie wiem gdzie to wpisac a nie chce mi sie szukac po calym forum bo nie mam tyle czasu

Przedluzylam umowe mam mix 6
(...)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Aktualne pakiety w mix6

Post autor: sl@w_es »

Maya85 pisze:Nie wiem gdzie to wpisac a nie chce mi sie szukac po calym forum bo nie mam tyle czasu (...)
Bardzo pomocna strona: Regulamin Plus Forum:
Rejestrując się na „Plus Forum” zgadzasz się na poniższe warunki (Regulamin - przypis sł@w_es). Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Plus Forum”.
Ponadto dwa punkty z Regulaminu:
1. Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.

11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ