Internet oraz Telefon - zdecydowanie odradzam.

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
Krystian2207
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 lis 2015, o 09:25

Internet oraz Telefon - zdecydowanie odradzam.

Post autor: Krystian2207 »

Witam,

Jestem posiadaczem od roku internetu PLUS LTE, powiem szczerze jestem zawiedziony! Nie dość, że często potrzebuję korzystania z internetu w godzinach popołudniowych ze względu na obowiązki. To nie mam możliwości, wejścia na jakąkolwiek stronę bez czekania, co najmniej 2-3 minut! Zdecydowanie odradzam jakże tej usługi.

Korzystam z telefonu LG 4G LTE od kilku miesięcy, oczywiście to też totalna porażka! Telefon zacina się kilka razy dziennie, czasami przy próbie odblokowania, czynność ta staje się niemożliwa, jedynym ratunkiem jest wtedy wyjęcie baterii z urządzenia. Również przy korzystaniu z jakiejkolwiek aplikacji poprzez to urządzenie, gdy ktoś dzwoni do mnie, nie jestem w stanie odebrać połączenia poprzez ponownie zacięcie się telefonu! Muszę odczekać 2 minuty, i dopiero potem mogę oddzwonić do danej osoby. Kolejną rzeczą, jest również wiecznie niepowodzenie otwierania aplikacji takiej jak, np. Facebook oraz wiele innych. Wieczny komunikat Aplikacja nie odpowiada, Aplikacja została zatrzymana. Skusiłem się na ciekawy wygląd, i teraz tego przeogromnie żałuję..

Czy mam możliwość zrezygnować z powyższych ofert? Zakończyć umowę z plusem, wcześniej? Zwrócić telefon i zakupić nowy?

Pozdrawiam,
Krystian Lewandowski
Załączniki
Internet
Internet
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Internet oraz Telefon - zdecydowanie odradzam.

Post autor: sl@w_es »

@ „Krystian2207”,

zasada nr 1:
11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.
Regulamin PlusForum

Temat ZAMYKAM.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Zablokowany