SMSy od Plusa w godzinach nocnych

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
tomek 698
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 cze 2018, o 18:01

SMSy od Plusa w godzinach nocnych

Post autor: tomek 698 »

Od czasu do czasu otrzymuję od PLUSa SMSy reklamowo-informacyjne w godzinach nocnych. Na przykład dzisiaj rano o godzinie 4.00 otrzymałem 3 SMSy jeden po drugim. Skutecznie mnie wyrwali ze snu. Pytanie, czy da się te SMSy jakoś zablokować. Nie chodzi mi w tym przypadku o fizyczne wyłacznie telefonu albo o sciszenie telefonu. W innych sieciach mi się to nie zdarzyło.
amaryl556
Szalony PlusManiak
Posty: 200
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:50

Re: SMSy od Plusa w godzinach nocnych

Post autor: amaryl556 »

Odświeżam temat. Nic się nie zmieniło i nikt sobie z tego nic nie robi. Dziś w nocy o godz. 3.00 obudził mnie SMS ze sklepu internetowego Plusa o przekazaniu przesyłki (umowy) dla kuriera. Śmieszne to, bo mają na to cały dzień. Firma kurierska status wpisuje dopiero po 23.00. ;-)
TomPL
Szalony PlusManiak
Posty: 222
Rejestracja: 12 cze 2013, o 09:59
Lokalizacja: Warmia

Re: SMSy od Plusa w godzinach nocnych

Post autor: TomPL »

To oni tam po nocach pracują, starają się, żeby jak najszybciej dostarczyć towar i na bieżąco informować a ty jeszcze narzekasz?! No co za ludzie, co za czasy...
amaryl556
Szalony PlusManiak
Posty: 200
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:50

Re: SMSy od Plusa w godzinach nocnych

Post autor: amaryl556 »

Masz rację, tylko że oni mówią, że jest to wina automatów rozsyłających. Do "kozy' automaty i będzie spokój. :-)
arkonczyk
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2017, o 13:26

Re: SMSy od Plusa w godzinach nocnych

Post autor: arkonczyk »

Ja też kilka razy otrzymałem smsy w nocy... zdarzyło się to sporadycznie więc nie robiłem problemu.
Ferdek40
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 31 lip 2020, o 12:31

Re: SMSy od Plusa w godzinach nocnych

Post autor: Ferdek40 »

To normalka, jak nie smsy nocne to wieczorne wydzwanianie
revegov
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 3 mar 2024, o 15:43

Re: SMSy od Plusa w godzinach nocnych

Post autor: revegov »

tomek 698 pisze: 21 cze 2018, o 18:13 Od czasu do czasu otrzymuję od PLUSa SMSy reklamowo-informacyjne w godzinach nocnych. Na przykład dzisiaj rano o godzinie 4.00 otrzymałem 3 SMSy jeden po drugim. Skutecznie mnie wyrwali ze snu. Pytanie, czy da się te SMSy jakoś zablokować. Nie chodzi mi w tym przypadku o fizyczne wyłacznie telefonu albo o sciszenie telefonu. W innych sieciach mi się to nie zdarzyło.
tak da sie wystarczy zrezygnowac z plusa
ODPOWIEDZ