Teraz jest 17 lip 2019, o 14:09

Zostaw Kontakt

GPU Turbo Honor 10

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
Offline
Avatar użytkownika

AdrianZakk

Nowy

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 19 lip 2018, o 11:03
  • Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz

GPU Turbo Honor 10

Post19 lip 2018, o 11:10

Honor w sierpniu wypuści 2 duże aktualizacje, jedna to GPU Turbo, druga AIS.

Obrazek

[Londyn, 17 lipca 2018 r.] - Honor dostarczy dwa główne ulepszenia do modelu Honor 10, począwszy od 3 sierpnia, wraz z wprowadzeniem rewolucyjnego GPU Turbo, przełomową integracją oprogramowania sprzętowego i przetwarzania grafiki, w połączeniu z automatycznym stabilizatorem obrazu (AIS), aby zminimalizować rozmycie i ustabilizować przechwytywanie zdjęć i wideo.

Procesor graficzny GPU Turbo gwarantuje szybkie osiągi i rozwiązuje typowe problemy z wydajnością, które nękają użytkownika mobilnego. To innowacyjne rozwiązanie do integracji sprzętu i oprogramowania radykalnie zwiększa moc przetwarzania grafiki i zwiększa średnią szybkość wyświetlania klatek w najpełniejszym możliwym tempie. Wraz z aktualizacją GPU Turbo, Honor 10 otrzyma aktualizację oprogramowania AIS, ulepszenie obrazu, które minimalizuje rozmycie i kompensuje drgania urządzenia podczas robienia zdjęć i wideo. W ciągu 0,2 sekundy oprogramowanie wykrywa, czy urządzenie jest przenośne z dokładnością 98% i automatycznie ustawia ekspozycję i kadrowanie, korzystając z rozpoznawania scen AI.

Przeciwko tym ważnym ulepszeniom Honor 10, Honor planuje rozpocząć ekskluzywny program testowy dla fanów Honor za pośrednictwem inicjatywy "Honor C.E.O.". Program testów beta będzie dostępny tylko dla głównej grupy fanów Honora i wysoce angażujących się internautów z silnymi sieciami społecznościowymi. Honor zwerbuje technicznie myślących użytkowników, którzy specjalizują się w czterech obszarach: rozpakowywaniu, graniu, projektowaniu identyfikacyjnym i fotografii sztucznej inteligencji oraz tym, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami z technologią Honor.

George Zhao, Prezydent Honoru, powiedział: "Jesteśmy podekscytowani wypuszczeniem GPU Turbo do naszego sztandarowego urządzenia Honor 10, wraz z AIS, tego lata, wprowadzając duże ulepszenie nie tylko do gier mobilnych, ale także do Honoru 10 Kamera AI".

Powrót do O wszystkimKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości