Najlepszy budżetowiec - Wrzesień 2018

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
AdrianZakk
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 lip 2018, o 12:03

Najlepszy budżetowiec - Wrzesień 2018

Post autor: AdrianZakk »

Najlepsze tanie telefony, które możesz kupić (sierpień 2018)

Istnieje wiele wspaniałych telefonów, ale w rzeczywistości wiele z nich kosztuje ponad 2000 zł. A co jeśli chcesz dobry telefon, ale nie chcesz wydawać dużych pieniędzy? W tym przewodniku zaprezentuję dobre a zarazem tanie smartfony.
Obrazek



Honor 9 Lite

Obrazek
Honor 9 Lite wyposażony jest w chipset Kirin 659, który zasila również takie urządzenia, jak Honor 7X.
Wyróżnia się z tłumu w dziale fotografii, ponieważ posiada aż cztery kamery. Znajdziesz w nim aparaty 13 i 2 MPx z przodu jak i z tyłu, co pozwala dodać efekt bokeh do zdjęć i selfie.

Oferuje baterię 3000 mAh i obsługuje szybką technologię ładowania firmy, o nazwie Super Charge


Redmi Note 5

Obrazek
Redmi Note 5 jest wyposażony w nieco starszy chipset Snapdragon 625, który jest wciąż wystarczająco wydajny, by wykonywać codzienne zadania.

Słuchawka ma pojedynczy aparat 12 MP z tyłu z otworem przysłony f / 2.2, a także z przodu z 5-mpx selfie snapper, który również wyposażony jest w lampę błyskową LED. Jest też akumulator o pojemności 4000 mAh, który zapewnia około ośmiu godzin ciągłej gry.



Xiaomi Mi A2

Obrazek
Jakość ekranu często nie idzie w parze z  tańszymi telefonami, jednak Mi A2 robi to znakomicie. Wyświetlacz Mi A2, podobnie jak Mi 6X, na którym jest oparty, to 5,99-calowy monitor LCD Full HD + IPS.

Mi A2 zawiera nową platformę mobilną Snapdragon 660. Ulepszenie to wielka sprawa dla wydajności.
Ma również smukłą baterię 3000 mAh. W przypadku aparatu Mi A2 ma główny obiektyw 12MP, f / 1,75 i dodatkowy obiektyw 20MP, f / 1,75.


Honor 8X

Obrazek
Zgodnie z plotkami, Honor 8X będzie wyposażony w układ Kirin 710. W porównaniu do Kirina 659 wydajność ogólna będzie o 150% wyższa. Dostępna jest również ulepszona wersja GPU Turbo dla tej serii.
Ponadto największą atrakcją 8X jest użycie ekranu w kształcie kropli, oraz usunięcie ciężkiego podbródka. Ekran w tym modelu stanowi 90%, projekt można porównać do iPhone X.

Który do ciebie pasuje?

Obrazek

Jeśli interesujesz się fotografią, wybór padnie na Honor 9 Lite i Xiaomi 5.
Jeśli weźmiesz pod uwagę ogólną wydajność, Xiaomi Mi A2 może być najlepszym rozwiązaniem.
Nie możemy jednak zignorować nadchodzącego Honora 8X. W końcu Honor 7X pozostawił niezapomniane wrażenie dzięki swojej wydajności, z tym podwójnym lub potrójnym ulepszeniem specyfikacji Honor 8X, mam wszelkie powody, aby sądzić, że Honor 8X stanie się całkiem porządnym smartfonem w niewygórowanej cenie.
ODPOWIEDZ