Teraz jest 17 lip 2019, o 14:23

Zostaw Kontakt

Ponowne otrzymanie sms z fakturą

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...

Anty8

Nowy

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz

Ponowne otrzymanie sms z fakturą

Post10 gru 2018, o 16:28

Witam, moja babcia posiada abonament w Plus. Co miesiąc na jej nr telefonu przychodzi sms z danymi do faktury. Niestety babcia prawdopodobnie przypadkiem usunęła sms z fakturą. Czy jest jakiś sposób aby ponownie go otrzymać? Czy jeśli nie zapłaci w terminie otrzyma jakąś karę?

sl@w_es

Moderator

• Podziękował : 16 razy
    Otrzymał podziękowań: 282 razy
  • Moja taryfa: N Plush Ja+NK SuperK
  • Model telefonu: Samsung GT-S5611, Wiko PF 4G, HUAWEI P20 Lite

Re: Ponowne otrzymanie sms z fakturą

Post13 gru 2018, o 09:02

Anty8 napisał(a):(...) babcia prawdopodobnie przypadkiem usunęła sms z fakturą. Czy jest jakiś sposób aby ponownie go otrzymać? Czy jeśli nie zapłaci w terminie otrzyma jakąś karę?

SMS z danymi do opłacenia faktury to tylko informacja. Podstawą do opłacenia faktury jest jej wersja papierowa (dociera pocztą tradycyjną) lub elektroniczna (przesyłana na e-mail; dostępna również w Plus online) w zależności na jaki rodzaj zdecydował się abonent.
Nie wiem, czy jest możliwość ponownego otrzymania SMS z danymi do faktury, ale kontakt z nr 601 102 601 powinien rozwiać wszystkie wątpliwości.
Nie dotrzymanie terminu płatności skutkuje naliczeniem odsetek karnych (groszowe sprawy) jak również bardziej dotkliwą restrykcją w postaci zablokowania numeru.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec

Powrót do O wszystkim