Słaba skacząca moc sygnału Plus na karte

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
robi77
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 sty 2019, o 23:13

Słaba skacząca moc sygnału Plus na karte

Post autor: robi77 »

Witam wszystkich użytkowników.
Czy ktos jest w stanie wytłumaczyć co mogło spowodaować że od kliku dni mniej wiecej od Nowego Roku nastapiło drastyczne pogorszenie siły sygnału sieci Plus 2G w miejscowośći Porąbka k. Bielska Białej? Do tego czasu nie było najmniejszego problemu z siłą sygnału i jakośćią rozmów w tej lokalizacji. Obecnie prowadzenie rozmów jest prawie niemożliwe , ze zwględu na skaczący zasieg dochodzi ciagle do zerwań połączeń :-( używam telefonu Samsung GT-E2230 który jest mi potrzebny do rozmawiania i smsowania. Próbne przełożenie karty SIM do innego telefonu tej samej klasy nie poprawia stanu wiec na pewno nie jest to wina tel. Jest to tym bardziej dla mnie dziwne ze jestem w zasięgu 3 nadajników plusa 2 z nich w odległości 400 m a trzeci w odległości ok 4 km. Bardzo proszę o jakieś sugestie.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Słaba skacząca moc sygnału Plus na karte

Post autor: sl@w_es »

robi77,

bardzo proszę o zapoznanie się z Regulaminem Plus Forum i stosowanie się do zasad tutaj obowiązujących - nie powielamy tych samych treści.
Twój wcześniejszy post zgodnie z w/w Regulaminem został przeniesiony do wątku w części oficjalnej FORUM i znajduje się pod tym linkiem: viewtopic.php?f=99&t=7774&start=2010#p247699
Na ustosunkowanie się Specjalisty Plusa do poruszanych kwestii niestety będziesz musiał poczekać do poniedziałku;
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ