wymiana mebli w domku holenderskim

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
Satvari
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 lis 2020, o 00:03

wymiana mebli w domku holenderskim

Post autor: Satvari »

Czy wyposażenie w takich obiektach jest jakoś specjalnie przytwierdzane do podłogi - w końcu transport, przejazd i w ogóle - czy da się je wymienić bez specjalnego wysiłku?
Mam na oku jeden domek, w całkiem fajnym stanie. Przynajmniej sądząc po zamieszczonych zdjęciach oraz opisach u sprzedawcy. I tylko jedna rzecz mi się nie podoba: wygląd mebli. I teraz nie wiem, czy w takim razie poszukać czegoś innego, czy zmiana wyposażenia nie będzie jakoś trudniejsza?
Satvari
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 lis 2020, o 00:03

Re: wymiana mebli w domku holenderskim

Post autor: Satvari »

Satvari pisze:Czy wyposażenie w takich obiektach jest jakoś specjalnie przytwierdzane do podłogi - w końcu transport, przejazd i w ogóle - czy da się je wymienić bez specjalnego wysiłku?
Mam na oku jeden domek, w całkiem fajnym stanie. Przynajmniej sądząc po zamieszczonych zdjęciach oraz opisach u sprzedawcy. I tylko jedna rzecz mi się nie podoba: wygląd mebli. I teraz nie wiem, czy w takim razie poszukać czegoś innego, czy zmiana wyposażenia nie będzie jakoś trudniejsza?
Nie wiecie? Nie macie czasu?
Trudno, w takim razie uderzę bezpośrednio do sprzedawcy. Wprawdzie na stronie https://www"target="_blank [usunięto] nie ma ani słowa o możliwości wymiany wyposażenia w domku holenderskim, ale to jeszcze nie musi przesądzać sprawy. Zobaczymy, co mi odpowiedzą handlowcy.
Zablokowany