Zwrot nieużywanego sprzętu

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
ADEK
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 gru 2018, o 12:05

Zwrot nieużywanego sprzętu

Post autor: ADEK »

Witam, jako że umowa na internet domowy z routerem domowym ODU IDU 200 zakończyła mi się w listopadzie 2018 roku (mowa na 24 miesiace) A umowa została rozwiązana w styczniu br pozostały mi do spłaty raty za nieużywany sprzęt (36 wszystkich rat pozostalo okolo 10). Czy istnieje możliwość zwrotu sprzętu oraz umorzenia pozostałych rat gdyż nie ukrywam, że nie jest to dla mnie komfortowa sytuacja płacić za coś z czego nie korzystam...
Pozdrawiam
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1245
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Zwrot nieużywanego sprzętu

Post autor: zbych_in_flames »

Standardowo na pewno nie bo podpisałeś umowę i zobowiązałeś się do zapłaty tych rat, ale możesz na pewno próbować drogą reklamacyjną prosić o takie rozwiązanie, ale to czy się zgodzą to nie wiadomo.

Swoją drogą po co brałeś sprzęt na raty skoro nie miałeś zamiaru z niego korzystać?
ADEK
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 gru 2018, o 12:05

Re: Zwrot nieużywanego sprzętu

Post autor: ADEK »

Jak brałem ten sprzęt to była tylko możliwość wziąć go na 36 rat, chciałem na 24 ale w salonie mówili, że nie ma takiej możliwości. Przez pierwsze kilka miesięcy naprawdę byłem zadowolony bo prędkości sięgały 40 mb/s i nie były obniżanie ale później było coraz gorzej i przez to, że Plus w mojej okolicy od kilku lat nie inwestował w nowe nadajniki sieć jest tak zabita, że ciężko było osiągnąć 1 mb/s.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1245
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Zwrot nieużywanego sprzętu

Post autor: zbych_in_flames »

No to innym rozwiązaniem jest spłata wszystkich rat, zdjęcie simlocka w punkcie bo niestety ten model ma i sprzedanie na jakimiś serwisie aukcyjnym, to może cześć kwoty przynajmniej odzyskasz.
ODPOWIEDZ