Blokada DNS, niemożliwość wejścia na TS3

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Rayzoo
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 27 lut 2018, o 16:44

Blokada DNS, niemożliwość wejścia na TS3

Post autor: Rayzoo »

Witam, mam taki problem z TS3, jak i DNS.

Wczoraj grałem normalnie TS3 działał wszystko DNS nie wywalało timedoutów przy połączeniu.
Ale dzisiaj chce wbić na TS3 i nie moge " Failed connect to server" Więc zobaczyłem co wyskoczy mi w nslookup

a tam

" DNS request timed out.
timeout was 2seconds.
Server: UnKnown
Adress: 8.8.4.4

DNS request timed out.
timeout was 2seconds.
DNS request timed out.
timeout was 2seconds.
*** Request to UnKnown timed-out"

sprawdziłem to komendą nslookup -type=srv

komendą nslookup (ip serwera), wyskakuje to samo. Nie wiem co robić, nie wiem nawet co blokuje DNS. Wyłączenie firewalla nic nie daje, VPN przez Windowsbetternet i przez Hotspot shield nic nie daje. Cały czas coś blokuje DNS.

Proszę o pomoc!


Podstawowy serwer TS3 w nslookup cmd też jest timed outowany, coś blokuje mi DNS ale nie wiem co proszę o pomoc.

sprawdziłem też ping voice.teamspeak.com , jeden pakiet odrzucony a tak to ping 56, 58 ,60.
ale w nslookup voice.teamspeak.com, DNS request timed out.

Pingowałem również serwer DNS 8.8.4.4 0%loss average ping 58ms wszystko dobrze ale w nslookup 8.8.4.4, request timedout??

Nie wiem co robić, dzwonić do was na centrale z tym DNS że request timed out czy coś poradzicie?
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Blokada DNS, niemożliwość wejścia na TS3

Post autor: zbych_in_flames »

A to ręcznie ustawiłeś DNS googla? 8.8.4.4 to pomocniczy: https://pl.wikipedia.org/wiki/Google_Public_DNS

Testowałeś na domyślnych Plusa?
ODPOWIEDZ