Połączenie internetowe LTE, Router D-link DWR-932

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
jrut1724
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 mar 2019, o 14:36

Połączenie internetowe LTE, Router D-link DWR-932

Post autor: jrut1724 »

Witam
Mam problem z połączeniem z internetem w pracy. Posiadamy router LTE D-Link DWR-932. Z sieci poza mną korzystają jeszcze 2 laptopy i telefony komórkowe. Tylko na moim komputerze dochodzi do nagłego zrywania sieci - karta sieciowa w laptopie zdaje się wyłączać - bo przez parę minut po rozłączeniu nie mogę się połączyć z żadną siecią obok symbolu sieci w prawym dolnym rogu mam czerwony krzyżyk (korzystam z Win 7), po 2-3 minutach można ponownie połączyć się z siecią. Taka sytuacja pojawia się kilka razy w ciągu godziny, najczęściej przy przeglądaniu służbowej poczty.
Ma ktoś pomysł co może powodować takie problemy? Zarówno w domu, gdzie mam internet stacjonarny jak i korzystając z telefonu jako routera problem nie występuje.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1241
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Połączenie internetowe LTE, Router D-link DWR-932

Post autor: zbych_in_flames »

To może być oszczędzanie energii -> Panel Sterowania -> Opcje zasilania -> Zmień ustawienia planu który jest obecnie wybrany -> Zmień zawansowane ustawienia planu.
Na liście odszukaj Ustawienia karty sieci bezprzewodowej (rozwiń) -> ustaw maksymalną wydajność, albo by było wyłączone ( już nie pamiętam jak było w WIN7) i zrób restart systemu.
ODPOWIEDZ