Nielimitowy internet (Wykorzystano 100% limitu)

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
extremal45
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 mar 2019, o 18:00

Nielimitowy internet (Wykorzystano 100% limitu)

Post autor: extremal45 »

Witam mam pytanie , ponieważ jako że w ofercie mam internet bez limitu jeżeli jest zasięg LTE i 10/13 Gb jeżeli tego Lte nie posiadam , otrzymałem dzisiaj SMS o treści "Wykorzystano 100% limitu HSPA+/LTE w ramach limitu podstawowego".
I nie wiem czy mogę korzystać normalnie z internetu bez obawy czy nie przyjdą dodatkowe koszta na następnej fakturze.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Nielimitowy internet (Wykorzystano 100% limitu)

Post autor: zbych_in_flames »

Możesz korzystać bez obaw o dodatkowe koszta, masz pewnie Plus Internet i tam wykorzystałeś pakiet podstawowy, teraz w 2G/3G masz lejek, a w LTE póki co możesz korzystać z pełną prędkością w ramach tej usług "Bez limitu". Oczywiście po czasie, a dokołatanie po pobraniu jakieś większe ilość danych zaczną przycinać ci prędkość, ale żadnych dodatkowych opłat nie będzie.
Awatar użytkownika
bramowicz1
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 4 mar 2013, o 02:14
Lokalizacja: Toruń, Lubicz

Re: Nielimitowy internet (Wykorzystano 100% limitu)

Post autor: bramowicz1 »

Trochę odświeżę, może nie wszyscy wiedzą ale nadal w ofercie na abonament można uruchomić pakiet nocnego transferu z 200 GB działający w godz. 01-00, 08-00. zawsze to dodatkowe dane i chronią przed lejkiem.
Tylko dziwna sprawa bo online nie można pakietu uruchomić bo zwyczajnie go nie ma zakładce, dopiero SMS na nr 2612 o treści:
"START PN" uruchamia usługę i pojawia się wspomniana zakładka na Plus online.
D-Link DWR-966, Motorola Edge 30 Pro
ODPOWIEDZ