Problem z internetem

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
black91pl
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 sty 2020, o 22:26

Problem z internetem

Post autor: black91pl »

Witam mam taki problem ze pretkosc w ciagu dnia mam 0.2-0.5mega w nocy ok 1-2 ale niekiedy ma dobre dni i jest 17-30. teraz mam 0.02 jak moge to ustabilizowac by bylo chociaz 1-2 stale??
Brzozinio
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 14 sty 2020, o 00:10

Re: Problem z internetem

Post autor: Brzozinio »

Jak użytkownik nie mam pojęcia, mam ten sam problem teraz nawet gorszy bo sprzęt w ogóle nie łapie zasięgu plusa, z kolei inny sprzęt go łapie. Z kolei to też nie wina routera bo działają na nim inne karty. Wg infolinii plus to moja wina i mam kupić nowy router najlepiej u nich. Nie licz że ktoś z plusa udzieli ci tutaj informacji bo to martwe forum. Grupa wsparcia dla pokrzywdzonych żebyśmy mieli gdzie wyrazić swoje żale. Nic nie zrobisz z poprawa zasięgu bo plus ma nadajniki do podcierania tyłka i jakość ich usług spada na twarz. Większość klientów zobowiązanych umowa skarży się na pogorszenie zasięgu ale odpowiedź plusa jest taka że z ich strony jest wszystko ok. Jeden wielki skecz Momty Pythona
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1249
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Problem z internetem

Post autor: zbych_in_flames »

@black91pl, no musisz podać coś więcej by można było cokolwiek stwierdzić. Podaj adres albo współrzędne gdzie korzystasz, model routera, z panelu routera poziom sygnału RSRP, RSRQ.
ODPOWIEDZ