Starter na kartę -brak internetu w modemie Huwaei e3372

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
pgolda
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 lut 2020, o 00:10

Starter na kartę -brak internetu w modemie Huwaei e3372

Post autor: pgolda »

Witam Wszystkich,-

Mam problem, zakupiłem testowo starter za 5 zł, w celu sprawdzenia jakości internetu mobilnego w mojej okolicy. Po włożeniu karty do telefonu wszystko działa ok, zasięg mam o wiele lepszy niż u obecnego operatora więc fajnie, natomiast mam router asusa +modem Huwaei E3372 od fioletowej sieci i tam po włozeniu karty z plusa modem nie może zalogować się do sieci, próbowałem równierz w podłączyć bezpośrednio do komputera, ale to samo czyli brak połączenia zarówno poprzez dedykowany program jak i bezpośrednio z komputera. Poprzednio używałem karty orange lub play i nie było ządnego problemu w połączeniu poprzez modem. Co może być powodem/ W ząłączniku dodałem zrzut z ekranu jak wygląda u mnie konfiguracja profilu może tu jest powód.

Dziękki za sugestie
Pozdro
Piotr
Załączniki
profil_plus.JPG
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1240
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Starter na kartę -brak internetu w modemie Huwaei e3372

Post autor: zbych_in_flames »

A z jaką taryfą jest to karta? Jeśli to taryfa zwykła do rozmów, to trzeba ustawić nazwa punktu dostępu: plus nazwa użytkownika i haslo powinno być puste. Jeśli z taryfą data to punkt dostępu tak jak masz teraz ale bez hasła i nazwy użytkownika.
ODPOWIEDZ