ODU/IDU-200 problem z dostępem z zewnątrz

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Awatar użytkownika
DenyDeVito
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 mar 2020, o 22:24

ODU/IDU-200 problem z dostępem z zewnątrz

Post autor: DenyDeVito »

Witam serdecznie i prosze o pomoc w nurtującej mnie sprawie.

Pokusiłem sie o montaż rejestratora do kamer (oczywiście z kamerami) podłączając go do routera IDU-200 przewodem sieciowym. Rejestrator jest bez problemu widoczny w sieci lokalnej, program na WIN do jego obsługi dział bez skargi do momentu kiedy nie chcę od niego dostępu spoza sieci lokalnej. Choćbym się dwoił i troił to nie chce mnie wpuścić. Ten sam problem mam poprzez aplikacje na OS i Androida - nie jestem wpuszczany :cry:

Tu rodzi się pytanie czy to nie jest przypadkiem wina ustawień lub braku stałego IP ( bo jak mniemam to adres jest dynamiczny od dostawcy ).

Czy jest szansa na jakieś wskazówki ?

Pozdrawiam oczekując na wsparcie :-)
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1243
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: ODU/IDU-200 problem z dostępem z zewnątrz

Post autor: zbych_in_flames »

DenyDeVito pisze:Tu rodzi się pytanie czy to nie jest przypadkiem wina ustawień lub braku stałego IP ( bo jak mniemam to adres jest dynamiczny od dostawcy ).
Tak standardowo masz adres IP za NAT, możesz dokupić usługę publicznego dynamicznego lub stałego adresu IP no chyba ze korzystasz z jakiś rozwiązań nie wymagających takiego adresu IP. Aktywacja jakby co przez kontakt z BOK.
ODPOWIEDZ