Problem z internetem LTE w telefonie

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Arturrrrrr95
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 mar 2020, o 13:43

Problem z internetem LTE w telefonie

Post autor: Arturrrrrr95 »

Dzień dobry,

jakiś tydzień temu wymieniłem telefon w Plusie na samsung galaxy s10. I niestety napotykam problem z internetem lte. Lte mi się łączy i pokazuje się ikonka lte, niestety od czasu do czasu połączenie mi przeskakuje na 3g (H+) przez co prędkość działania internetu znacznie spada. A czasami internet całkowicie zanika i wyskakuje brak połączenia sieciowego. Na pewno problem nie dotyczy karty sim gdyż w poprzednim telefonie lte śmigało jak należy. W opcjach mam ustawione preferowaną sieć lte, konfiguracje apn mam skofnigurowaną jak należy, próbowałem resetować ustawienia sieciowe, nic nie pomogło. Nie jest to też problem zasięgu (centrum Warszawy). Czy może to być wynik wadliwego telefonu? Czy może teraz coś od strony plusa szwankuje? Ewentualnie czy są jeszcze jakieś opcje w ustawieniach które mogę sprawdzić?

Pozdrawiam
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1241
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Problem z internetem LTE w telefonie

Post autor: zbych_in_flames »

A masz jeszcze poprzedni telefon? Jak wrócisz z kartą do niego to jest wszystko ok?
pjesrambo
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2021, o 19:50

Brak internetu LTE

Post autor: pjesrambo »

Witam, przed chwilą włożyłem kartę Plusa do telefonu i wyskoczył błąd "Zaloguj się do sieci". Kiedy w niego kliknę wyskakuje błąd "404 Not Found nginx/1.19.10". Co mogę zrobić, żeby znów to działało poprawnie?
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1241
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Problem z internetem LTE w telefonie

Post autor: zbych_in_flames »

A karta na pewno jest aktywna? coś więcej jesteś w stanie podać? Oferta na abonament/na kartę? W innym telefonie działa? Pokazuje się w ogóle zasięg na skali?
ODPOWIEDZ