LTE bez końca, jednak koniec!?

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Klizati
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 mar 2020, o 19:00

LTE bez końca, jednak koniec!?

Post autor: Klizati »

Witam serdecznie.
Jestem niezadowolonym użytkownikiem internetu w sieci Plus, gdyż oferta operatora to poprostu oszustwo.
Internet "LTE bez końca" nagle się skończył i zwolnił do nieużytkowej prędkości... Na całej umowie którą otrzymałem nie ma o tym ani słowa, jak również zostałem oszukany przez przedstawiciela firmy w punkcie obsługi, gdyż wielokrotnie był przeze mnie pytany "czy internet nie zwolni gdy jestem w zasięgu lte" nie jestem starowinką która można tak poprostu naciągnąć jak ma to w zwyczaju Plus. Ze wszystkiego wynika że operator nie dotrzymał po prostu umowy, więc rozumiem że mam prawo do zerwania bezkarnie umowy? Gdyż w żaden sposób nie zostałem poinformowany, używam internetu do pracy co przy prędkości 0,5Mbs jest poprostu niemożliwe, tym bardziej w teraźniejszych warunkach kiedy pracę muszę wykonywać w domu.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1245
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: LTE bez końca, jednak koniec!?

Post autor: zbych_in_flames »

Klizati pisze:Na całej umowie którą otrzymałem nie ma o tym ani słowa,
Jest, znajdź zapis o FUP w umowie.
Klizati
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2020, o 19:00

Re: LTE bez końca, jednak koniec!?

Post autor: Klizati »

Szukałem, nie ma ani słowa w mojej kopii umowy. Tym bardziej w puncie również zostałem oszukany prosto w twarz...
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1245
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: LTE bez końca, jednak koniec!?

Post autor: zbych_in_flames »

Jest na 100%, w każdej umowie na internet mobilny jest już od kilku lat taki zapis.
6. W celu umożliwienia wszystkim Abonentom sprawiedliwe korzystanie z sieci Polkomtel stosuje zasady Fair-Usage-Policy („FUP”). Celem FUP jest zapewnienie każdemu z
Abonentów możliwość sprawiedliwego korzystania z Usług niezależnie od ilości przesłanych danych. Realizowane jest to poprzez przydzielanie odpowiednich wartości
parametrów dostępu do sieci telekomunikacyjnej zgodnie z rosnącym zużyciem danych, w tym obniżenie prędkości transmisji danych do prędkości maksymalnej 32 kb/s.
ODPOWIEDZ