Kilka pytań o internet LTE

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
hubbts
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 kwie 2020, o 19:42

Kilka pytań o internet LTE

Post autor: hubbts »

Mam internet LTE od Plusa. Jest to oferta z limitem wynoszącym 40 GB. W jej szczegółach jest natomiast, że jeżeli znajduję się w zasięgu sieci LTE, to nawet po zużyciu owych 40 gigabajtów, mam dostęp do "LTE bez końca". Tutaj nasuwają mi się trzy pytania, które w w obecnym czasie (wzmożona aktywność, pobieranie plików, oglądanie filmów) wydają mi się ważne. Mianowicie:
1. Czy ustawiając na stronie konfiguracyjnej routera (192.168.1.1) tryb sieci na LTE, będę odbierał wyłącznie internet LTE?
2. Jeżeli odpowiedź na powyższe pytanie jest twierdząca, to czy po przekroczeniu 40 gigabajtów transferu internet zwolni? Obecnie odbierając internet w trybie wyłącznie LTE, prędkość jest zadowalająca, jednak w ostatnim okresie rozliczeniowym, po rzekomym przekroczeniu limitu (i teoretycznym przejściu w tryb "LTE bez końca") zwolnił do takiej prędkości, że przeciętna strona wczytywała się od 5 do 10 minut.
3. Czy możliwe jest, aby nawet będąc w zasięgu internetu LTE, po przekroczeniu limitu danych internet zwalniał do niebywale niskich prędkości?

Dodam jeszcze, że znajduję się w całkiem sprzyjającej lokalizacji, jeżeli chodzi o odbiór sygnału LTE. W telefonach razem z rodziną również mamy internet LTE od Plusa i działa on na nich z dobrą prędkością. Bardzo prosiłbym o pomoc kogoś, kto ma o tym większe pojęcie niż ja. : D
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kilka pytań o internet LTE

Post autor: sl@w_es »

Regulamin Plus Forum pkt 1, 8, 11.

Wszystkie poruszone kwestie mają już swoje miejsce na FORUM, więc wystarczy stosować się do Regulaminu i właśnie w związku z ignorowaniem zasad obowiązujących na FORUM temat ZAMYKAM.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Zablokowany