problem z pobieraniem i zasięgiem

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Springtrap_109
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 16:45

problem z pobieraniem i zasięgiem

Post autor: Springtrap_109 »

Witam. Od początku roku 2020 mam problem z siecią, otóż szybkość pobierania strasznie się zaniżyła. Przy normalnej prędkości miałem 20 MB/s, a teraz mam 2 MB/s. Także sygnał mam słaby, bo od routera jestem ok. 1 metra, a na telefonie mam 1 lub rzadziej 2 kreski zasięgu. Próbowałem router dać w różne miejsca, ale to nic nie dawało.
Model routera: D-link DWR-921 (H/W Ver.: B1)
Proszę o szybką pomoc.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: problem z pobieraniem i zasięgiem

Post autor: zbych_in_flames »

Springtrap_109 pisze: Także sygnał mam słaby, bo od routera jestem ok. 1 metra, a na telefonie mam 1 lub rzadziej 2 kreski zasięgu
Która zasięg masz na myśli, zasię sieci wifi z routera czy sieci komórkowej?
Springtrap_109
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 16:45

Re: problem z pobieraniem i zasięgiem

Post autor: Springtrap_109 »

zbych_in_flames pisze:
Springtrap_109 pisze: Także sygnał mam słaby, bo od routera jestem ok. 1 metra, a na telefonie mam 1 lub rzadziej 2 kreski zasięgu
Która zasięg masz na myśli, zasię sieci wifi z routera czy sieci komórkowej?
Mam na myśli zasięg sieci wifi z routera bo jak się oddale na 3 metry to nie mam już internetu w zasięgu.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: problem z pobieraniem i zasięgiem

Post autor: zbych_in_flames »

Springtrap_109 pisze:Mam na myśli zasięg sieci wifi z routera bo jak się oddale na 3 metry to nie mam już internetu w zasięgu.
Tak jest na wszystkich urządzeniach czy tylko tym? Reset routera do ustawień fabrycznych robiłeś?
Springtrap_109
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 16:45

Re: problem z pobieraniem i zasięgiem

Post autor: Springtrap_109 »

Tak jest na wszystkich urządzeniach i router był resetowany do ustawień fabrycznych lecz to nie pomogło.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: problem z pobieraniem i zasięgiem

Post autor: zbych_in_flames »

Zasięg sieci Wifi zależy tylko od routera, więc jeśli reset nie pomaga i dalej zasięg jest tylko na 3m to coś jest nie tak z samym routerem, pewnie z samą anteną które służą do nadawania sygnału WiFi, obawiam się, że pozostaje ci tylko serwis.
ODPOWIEDZ