Problem z internetem

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Lusek
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 cze 2020, o 22:03

Problem z internetem

Post autor: Lusek »

Witam od dłuższego czasu mam problem z internetem mobilnym w moim telefonie otóż wogóle nie działa mi lte, co chwile przeskakuje z 3g na h itd... I nic nie działa próbowałem ustawień fabrycznych, nowej karty. Jedynie co mi dziala to nocą ale tez rzadko co robić? Telefon mam na abonament a internet 12gb.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1243
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Problem z internetem

Post autor: zbych_in_flames »

A nie wykorzystałeś już pakietu, wtedy jest lejek i maksymalna technologia to 3G.
Lusek
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 1 cze 2020, o 22:03

Re: Problem z internetem

Post autor: Lusek »

zbych_in_flames pisze:A nie wykorzystałeś już pakietu, wtedy jest lejek i maksymalna technologia to 3G.

Nie nawet 500mb bo nie mam jak tego wykorzstać.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1243
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Problem z internetem

Post autor: zbych_in_flames »

Jaki APN masz ustawiony w telefonie?
Lusek
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 1 cze 2020, o 22:03

Re: Problem z internetem

Post autor: Lusek »

:lol:
zbych_in_flames pisze:Jaki APN masz ustawiony w telefonie?

Plus
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1243
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Problem z internetem

Post autor: zbych_in_flames »

Jaką masz tam taryfę dla pewności? I to masz niezależnie od lokalizacji? Tam gdzie jesteś teraz miałeś wcześniej, jaka to miejscowość/ulica?
Lusek
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 1 cze 2020, o 22:03

Re: Problem z internetem

Post autor: Lusek »

zbych_in_flames pisze:Jaką masz tam taryfę dla pewności? I to masz niezależnie od lokalizacji? Tam gdzie jesteś teraz miałeś wcześniej, jaka to miejscowość/ulica?
Telefon z abonamentem
W srodku miasta mi dziala.
Bochnia ul wygoda.

Ale jeden z członkow mojej rodziny ma plus i mu smiga a mi nie czym jest to spowodowane?
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1243
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Problem z internetem

Post autor: zbych_in_flames »

Lusek pisze:Ale jeden z członkow mojej rodziny ma plus i mu smiga a mi nie czym jest to spowodowane?
Trudno powiedzieć, ale jeśli innej osobie działa LTE w tym samym miejscu gdzie ty nie masz zasięgu LTE to możliwe, że kwestia anteny w Twoim telefonie.
Lusek
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 1 cze 2020, o 22:03

Re: Problem z internetem

Post autor: Lusek »

zbych_in_flames pisze:
Lusek pisze:Ale jeden z członkow mojej rodziny ma plus i mu smiga a mi nie czym jest to spowodowane?
Trudno powiedzieć, ale jeśli innej osobie działa LTE w tym samym miejscu gdzie ty nie masz zasięgu LTE to możliwe, że kwestia anteny w Twoim telefonie.

To co zrobić?
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1243
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Problem z internetem

Post autor: zbych_in_flames »

To jest ten telefon z opisu?

Jeśli sytuacja jest taka jak przestawiłeś, czyli LTE działa ci w centrum, a lokalizacji gdzie masz problem innej osobie działa bez problemu LTE, to możliwe ze po prostu model Twojego telefonu masz gorszą antenę niż model osoby która tego problemu nie ma. Niestety nic z tym nie zrobisz.
ODPOWIEDZ