Problem z internetem

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Mateusz_321
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 wrz 2019, o 12:22

Problem z internetem

Post autor: Mateusz_321 »

Witam
Jakieś 2 tygodnie temu spalił mi się nadajnik zewnętrzny ODU 200 nie miałem internetu przez jakiś czas, musiał mieć antenę bo mieszkam jakieś 4km od BTS. W środę dostałem router na próbę router ZTE nie pamiętam dokładnie jaki model lecz on strasznie a to strasznie mulił nic się nie dało robić a sam zrywał wifi i było po 2 kreski zasięgu więc na drugi dzień go oddałem. Dzisiaj dostałem kolejny router który miał być mocniejszy i ogólnie miał o wiele lepiej chodzić (huawei 4Grouter 3 pro) i fakt pokazuje że router łapie zasięg LTE i jest 4 kreski na 5 gdzie tyle nie osiągałem na antenie zewnętrznej problem natomiast jest taki że tak samo muli i ma bardzo mały download (100kbps) natomiast upload na poziomie 4-3 mbps i ping w okolicach 500 na najlepszym serwerze nie ma szans na to że skończył mi się transfer ponieważ w w ciągu nowego transferu miałem raptem 2 dni. Dodatkowo od marca czy kwietnia gdy podpisywałem umowę byłem zapewniony że mam LTE bez limitu ucieszony pierwszy miesiąc działo pięknie a następne miesiące to max do 1 dnia miesiąca (nowy transfer przychodzi mi 17 każdego miesiąca) gdzie przy starej umowie według przedstawiciela plusa „gorszej” zawsze starczało do mniej więcej kilka dni przed 17. Co mogę zrobić z routerem i o co chodzi z tym lte bez limitu ?
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ