Ostrzeżenie o pseudo internecie

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Domlo12
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 paź 2020, o 22:47

Ostrzeżenie o pseudo internecie

Post autor: Domlo12 »

Witam forumowiczów, piszę ten post jako ostrzeżenie żebyście nie dali się wpakować w to co ja. Niecały miesiąc temu poszedłem do plusa po internet przy okazji wziąłem też telefony na abonament. Jako że dużo internetu używam (około 300gb) miesięcznie chciałem internet nielimitowany niestety Pani poinformowała mnie ze takowego nie oferują ale zaproponowała 100gb i dalej internet też będzie tylko że zwolni ale jeśli się ma zasięg lte to zwolni nieznacznie. Powiedziałem sobie dobra spróbujmy. Internet wykorzystałem w 5 dni tylko że akurat przypadł okres rozliczeniowy i mi go odmówili po kolejnych 7 dniach gdy znowu pakiet się skończył zauważyłem że rzeczywiście internet łapie stałe lte i działa wciąż bardzo dobrze, więc nie było potrzeby rezygnować z umowy. 3 dni temu czyli po około tygodniu od wyczerpania pakietu internet praktycznie przestał działać. Wcześniej pobieranie było na poziomie 20mb teraz jest to 0.40mb i nie da się nic zrobić, mimo że zasięg lte jest. Pan na infolinii powiedział że to przez duże obciążenie i pierwszeństwo mają ci z nie przekroczonym limitem. Także ja jeszcze przez 12 dni jestem praktycznie bez internetu mimo że miał być i domku mogłem wypowiedzieć umowę to był a teraz zostałem przez 2 lata z ręką w nocniku. Nie pozdrawiam i ostrzegam nie bierzcie od plusa internetu.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1240
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Ostrzeżenie o pseudo internecie

Post autor: zbych_in_flames »

Na takich zasadach działa od kilkunastu lat, wiec nie odkryłeś Ameryki.
ODPOWIEDZ