Szybkie wykorzystanie pakietu internetu

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Krypton
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 27 gru 2020, o 20:03

Szybkie wykorzystanie pakietu internetu

Post autor: Krypton »

Cześć, mam taki problem że bardzo szybko kończy mi się pakiet internetowy, posiadam pakiet 45gb a juz dzisiaj czyli 8 wspoldzielony limit juz wykorzystany. Aktualnie przez 97h wykorzystane zostało 27gb + po 15 g bo ruter sie resetował. Podłączony jest telewizor + pare tel, yt na 360p i tam jakies social media. Na poczatku umowy czyli w 17' nie było mowy ze pakiet sie wykorzystał, komputer caly czas był uzywany i wiecej tel niz teraz. nie wiem jakosim cudem ten internet leci tak szybko
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Szybkie wykorzystanie pakietu internetu

Post autor: mariusz9a »

Sporo urządzeń - nie ma się co dziwić że dane tak lecą :-( na telefonach możesz sprawdzić ile danych zostało przesłane. Na komputerze można zainstalować odpowiedni darmowy program. Sprawdzisz co ile wykorzystuje i jakie aplikacje.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
robcio
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2021, o 11:08

Szybko zużywajacy się internet

Post autor: robcio »

Witam, od kilku miesięcy mam problem z internetem. Polega on na szybkim zużywaniu się pakietu internetu (60 GB) w ciągu zaledwie 3-4 dni od odnowienia pakietu. Dodam, że z internetu korzysta 5 urządzeń (tyle samo co wcześniej) i do tej pory nie było większego problemu. Warto również zaznaczyć, że cele korzystania z internetu są takie same jak wcześniej, czyli przeglądanie stron www, sporadyczne oglądanie filmów na yt.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1240
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Szybko zużywajacy się internet

Post autor: zbych_in_flames »

No to trzeba sprawdzić, które z tych urządzeń jednak zaczęło pobierać więcej danych, bo pakiet sam z siebie nie znika. Może jakieś programy w tle typu torrent, użytkownik pobiera pliki i zostawia je na liście, a one są potem ciągle wysyłane dalej.
ODPOWIEDZ