Zaloguj sie do sieci Plus

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
MarcinKm
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 sie 2021, o 20:35

Zaloguj sie do sieci Plus

Post autor: MarcinKm »

Witam mam problem że jak właczam dane komórkowe od Plusa to wyskakuje powiadomienie "Zaloguj sie do sieci Plus" jak w to klikam to pisze 404 not found a adrs strony to hash.plus.pl
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1245
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Zaloguj sie do sieci Plus

Post autor: zbych_in_flames »

Hmm jakbym miał zgadywać to nie masz na tej karcie aktywnej transmisji danych (gprs) to oferta na kartę? Wprowadź kod *101*11*02# i daj znać jakie odp dostałeś. Jeśli aktywacja to przeloguj telefon i sprawdź czy działa już transmisja danych. No i pamiętaj by mieć jakiś pakiety bo inaczej poleci kasa z konta.
MarcinKm
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2021, o 20:35

Re: Zaloguj sie do sieci Plus

Post autor: MarcinKm »

Tak zgadza sie mam na kartę jak wprowadzilem ten kod przyszła wiadomość że Gprs jest właczony i jka właczyłem dane komórkowe dalej pisało Zaloguj sie do sieci Plus
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1245
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Zaloguj sie do sieci Plus

Post autor: zbych_in_flames »

W sensie, że dopiero się aktywował? A przelogowałeś telefon w sieci tak jak pisałem (wyłącznie/włacznie albo tryb samolotowy na chwilę)? Masz dodatni stan konta, ważne konto na połączenie wychodzące?
Nowyjestem
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2023, o 09:10

Re: Zaloguj sie do sieci Plus

Post autor: Nowyjestem »

Witam mam problem że jak właczam dane komórkowe od Plusa to wyskakuje powiadomienie "Zaloguj sie do sieci Plus" jak w to klikam to pisze 404 not found
Mam ten sam problem proszę o pomoc
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1245
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Zaloguj sie do sieci Plus

Post autor: zbych_in_flames »

Nie masz aktywnej transmisji danych na numerze albo nie masz ustawionego APN: plus w ustawieniach telefonu.
Kacper_kdx
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 20 maja 2020, o 01:42

Re: Zaloguj sie do sieci Plus

Post autor: Kacper_kdx »

Problem faktycznie występuje, nie zwalajcie na APN ani nic innego. Powinien pojawić się komunikat o upływie terminu płatności a nie pojawia się nic przez co dostęp do internetu jest zablokowany bo nie ma jak zaakceptować komunikatu. Wygląda to tak, jakby przekierowanie nie działało prawidłowo i token nie przechodzi. Proszę niech ktoś to załatwi bo jest to giga uciążliwe
Przekierowuje na windykacja.plus.pl po wejściu w cokolwiek. A że windykacja.plus.pl nie działa to nie ma jak zaakceptować
Obrazek
ODPOWIEDZ