Microsoft Lumia 640 LTE - druga wysyłka do serwisu

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
laress
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 mar 2013, o 16:46

Microsoft Lumia 640 LTE - druga wysyłka do serwisu

Post autor: laress »

Witam

Telefon odkupiłem od znajomego, który świeżo brał telefon z salonu Plusa (sam tez jestem abonentem Plusa). Na początku telefon poleciał do serwisu ze względu na wadliwy, przesterowany głośnik. Teraz telefon zapewne pójdzie drugi raz bo odkryłem, że ekran LCD jest źle spasowany, który objawia się białym paskiem w prawej części ekranu: http://i.imgur.com/kY5Ctc3.jpg

Nie ukrywam, że jestem rozczarowany, bo telefon więcej lata po serwisach niż go używam. Nie możecie po prostu wymienić go na nowy model?

Pozdrawiam i mam nadzieję na odpowiedź eksperta.
winters1990
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 7 sie 2015, o 17:07

Microsoft Lumia 640 LTE resetuje się

Post autor: winters1990 »

Witam.

11 lipca wraz z umową na abonament nabyłem Lumie 640 LTE. Niestety po kilku godzinach zauważyłem że telefon się resetuje (średnio 5 razu na dzień) w różnych momentach nawet gdy leży bezczynnie na biurku.

Oddałem telefon do Plusa który wysłała go do serwisu Regenersis.
W serwisie wymieniono:
-element mechaniczny (care display asselmbly)
-element lutiwany (switch tact side push noal 4leg)
-wgrano nowe oprogramowanie

Po tygodnu odbieram telefon. Po kilku godzinach stwierdzam, że usterka nadal występuje.

Oddaje ponownie telefon do serwisu. Po około tyg odbieram go i czytam notke serwisanta:
"Podczas pobytu tel w serwisie nie wystąpiły zgłaszane nieprawidłowości. Wykonano testy w warunkach rzeczywistych. Aparat jest sprawny."

Po włożeniu karty i około godzinie telefon resetuje się. Usterka nadal występuje.

Tak więc mam następujące pytanie: Co należy zrobić w mojej sytuacji żeby w końcu dostać sprawny telefon naprawiony/wymieniony ?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 7 sie 2015, o 17:40 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie do tematu poruszającego zagadnienie napraw Lumii 640
Magda02
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 9 sie 2015, o 21:18

Microsoft Lumia 640 LTE

Post autor: Magda02 »

Witam, mam problem z telefonem. Podczas użytkowania telefonu i nawet wtedy kiedy leży nieużywany często włącza mi się tryb samolotowy i telefon wyłącza się, a później sam włącza. I tak kilka razy dziennie, a ostatnio nawet częściej.
Jeszcze go nie oddawałam na gwarancję, ale jest tu może ktoś kto miał taką sytuację bądź wie co się dzieje?
Ostatnio zmieniony 10 sie 2015, o 09:25 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie do tematu poruszającego zagadnienie napraw Lumii 640
ODPOWIEDZ