Sony Xperia M4 Aqua - wadliwy egzemplarz

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
dublin1705
PlusManiak
Posty: 111
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:36
Lokalizacja: Wielkopolska

Sony Xperia M4 Aqua - wadliwy egzemplarz

Post autor: dublin1705 »

Witam.
Telefon który sam sobie wybrałem Sony Xperia M 4 miał być niezawodny. Tymczasem po niezbyt intensywnych zabawach jak to nowy telefon zwiesił mi się 3 razy. Dodam, że w tym czasie nic nie robiłem. Telefon był w tak zwanym trybie bardzo oszczędnym Ultra Stamina. Telefon jest nowy mam go dopiero 6 dni, posiada jeszcze fabryczne folie, przód, tył. Dokupiłem silikonowe etui na tył. Grzeje się niesamowicie w trybie Ultra Stamina. Po przyłożeniu termometru do silikonowego etui na plechach pokazał temp. 38 st C. Bateria jest niewymienna, telefon nierozbieralny. Resetowałem go już 3 razy spinaczem. Po zawieszeniu się ekran jest czarny, nie można go wzbudzić przyciskiem włączającym.
Czy ktoś ma podobne problemy, bo ja niestety oddałem do serwisu.
dublin1705
PlusManiak
Posty: 111
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:36
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Sony Xperia M4 Aqua - wadliwy egzemplarz (wiesza się)

Post autor: dublin1705 »

Telefon wrócił po miesiącu z naprawy i mimo wgrania nowego oprogramowania nadal się zawiesza tak, że trzeba go resetować spinaczem. W ciągu 11 dni zawiesił się 6 razy, nieraz dzień po dniu. Najczęściej zawiesza się kiedy nic nie robię i telefon sobie leży. Nie wiem co zrobić, bo nie uśmiecha mi się czekać kolejny miesiąc. Naprawiała go firma z Wrocławia.
Po 6 zawieszeniu w diagnostyce telefonu wyczyścił mi się rejestr zdarzeń systemowych, gdzie były podane daty i godziny resetu telefonu. Teraz nie mogę tam wejść i kolejny restart już się nie zapisał.
Czy komuś też się wiesza ten telefon?
ODPOWIEDZ