problem z oddzwanianiem

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
kamillo89
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 gru 2019, o 09:32

problem z oddzwanianiem

Post autor: kamillo89 »

Witam serdecznie,
Mam dość nietypowy problem, który pojawia się w momencie, kiedy prowadzę rozmowę, a w tym momencie ktoś próbuje się do mnie dodzwonić. Po zakończonej rozmowie próbuję oddzwonić do osoby, która próbowała się ze mną połączyć ale słyszę komunikt "numer niedostępny". Mam tak za każdym razem i z różnymi osobami.

Przykład:
Rozmawiam z bratem i w tym samym czasie próbuje się do mnie dodzwonić mama (po zakończonej rozmowie otrzymuję smsa,że numer ten i ten próbował się dodzwonić), próbuję oddzwonić do mamy/taty/kolegi (osoby, która dzwoniła) ale się nie udaje "numer niedostępny". Piszę więc smsa do tej osoby "zadzwoń" i ona do mnie dzowni ponownie i to jedyne rozwiązanie na tą chwilę.

Nie mam tych numerów na liście zablokowanych numerów itd.
Problem istnieje od miesiąca, wcześniej tego nie było.
Konsultant w Plusie twierdzi,że nigdy wcześniej nie spotkał się z tego typem problemu i że mam oddać telefon na tydzień do serwisu.
Może znacie jakieś inne rozwiązanie? Może przywrócić ustawienia fabryczne? Może ktoś miał podobny problem?
Proszę o pomoc,
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: problem z oddzwanianiem

Post autor: zbych_in_flames »

kamillo89 pisze:próbuję oddzwonić do mamy/taty/kolegi (osoby, która dzwoniła) ale się nie udaje "numer niedostępny".
Komunikat na ekranie czy głosowo słyszysz w słuchawce?
kamillo89
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 5 gru 2019, o 09:32

Re: problem z oddzwanianiem

Post autor: kamillo89 »

Słyszę w słuchawce.
ODPOWIEDZ