Brak zasięgu

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
Szczypka
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 lip 2021, o 18:48

Brak zasięgu

Post autor: Szczypka »

Czy może mi ktoś pomóc ponieważ od dłuższego czasu nie mam zasięgu lub ten zasieg jest słaby. Nie można sie do mnie dodzwonić smsy nie dochodzą lub dochodzą z opóżnieniem jak znajde zasieg. Może to być wina miejsca zamieszkania> Dodam ze pytałam sie działu plus co moge zrobić. Napisali ze musze zmienić preferencje sieci z lte na 3 g. Tak też zrobiłam ale to nic nie pomogło. z zasięgiem jest ogolnie problem nie tylko z moim telefonem ale także z domownikami którzy też maja tel w sieci plus i nie tylko. Proszę o pomoc :-) :mrgreen:

EDIT:
Czy miał ktoś z tym problem i został on rozwiązany?
pszprega
PlusManiak
Posty: 146
Rejestracja: 8 mar 2013, o 13:38

Re: Brak zasięgu

Post autor: pszprega »

A tak z ciekawości czy próbowałeś użyć karty innego operatora? Jeśli tak to czy zasieg poprawił się wtedy?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Brak zasięgu

Post autor: mariusz9a »

A co to w ogóle za lokalizacja? Wiesz z jakim nadajnikiem łączy się telefon?
Tak jest od zawsze czy zasięg się ostatnio pogorszył?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Szczypka
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 1 lip 2021, o 18:48

Re: Brak zasięgu

Post autor: Szczypka »

Nie używałam karty innego operatora. Muszę spróbować. Lokalizacja to Potakówka powiat Jasielski a nadajnik się łączy z Tarnowca lub z Jedlicza albo z Jasła nie jestem pewna na 100. Zasięg był tylko z czasem się pogorszył...Może to wina nadajnika
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Brak zasięgu

Post autor: mariusz9a »

Patrząc na mapę nadajników, to teoretycznie problem z zasięgiem może być w każdej sieci. Ale skoro wcześniej było lepiej i ostatnio się pogorszyło to proszę zapytać w oficjalnym dziale Plusa, konsultanci poproszą o sprawdzenie nadajnika:
viewtopic.php?f=98&t=9849"target="_blank lub viewtopic.php?f=99&t=7774"target="_blank
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Szczypka
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 1 lip 2021, o 18:48

Re: Brak zasięgu

Post autor: Szczypka »

dzięki za pomoc :)
ODPOWIEDZ