25 GB w prezencie

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

25 GB w prezencie

Post autor: Ewa_Plus »

1 października sieć Plus kończy 25 lat.

Z tej okazji mamy dla naszych Klientów niespodziankę urodzinową: 25 GB na 30 dni.

Wystarczy, że w dniach 01.10.2021-31.10.2021 wyślesz bezpłatnego SMS-a o treści: 25LAT na numer 80180.

- Dla Klientów oferty na kartę i mix pakiet będzie aktywny przez 30 dni.
- Dla Klientów oferty abonamentowej pakiet będzie dostępny do końca bieżącego cyklu bilingowego oraz na kolejny pełny cykl bilingowy.

Regulamin / www
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Karmelovvy
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 3 sie 2021, o 23:17

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: Karmelovvy »

Ewa_Plus pisze:1 października sieć Plus kończy 25 lat.

Z tej okazji mamy dla naszych Klientów niespodziankę urodzinową: 25 GB na 30 dni.

Wystarczy, że w dniach 01.10.2021-31.10.2021 wyślesz bezpłatnego SMS-a o treści: 25LAT na numer 80180.

- Dla Klientów oferty na kartę i mix pakiet będzie aktywny przez 30 dni.
- Dla Klientów oferty abonamentowej pakiet będzie dostępny do końca bieżącego cyklu bilingowego oraz na kolejny pełny cykl bilingowy.

Regulamin / www
Pakiet został aktywowany, przyszedł SMS potwierdzający aktywację ale pakiet nie wyświetla się w MPO - powinno tak być?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 416
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: g-rs »

Karmelovvy pisze:Pakiet został aktywowany, przyszedł SMS potwierdzający aktywację ale pakiet nie wyświetla się w MPO - powinno tak być?
U mnie to samo. Z regulaminu (§2, pkt 10) wynika, że po sprawdzeniu kodem *136# powinno pokazać ww. pakiet. Niestety tak się nie dzieje. W regulaminie nie znalazłem też informacji w jakiej kolejności rozliczany jest ten pakiet, jeśli mamy uruchomione także inne promocje/pakiety.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: Ewa_Plus »

Karmelovvy, g-rs,
- podeślijcie mi swoje numery na adres specjalista_plus@plus pl to poproszę IT o sprawdzenie sytuacji.
W temacie maila trzeba zamieść swój nick oraz dopisek "forum".
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: sl@w_es »

g-rs pisze:(...) W regulaminie nie znalazłem też informacji w jakiej kolejności rozliczany jest ten pakiet, jeśli mamy uruchomione także inne promocje/pakiety.
Regulamin Promocji „25 GB na 25lecie Plusa” pisze:
13. Abonent oferty Na Kartę, Abonent oferty Mix, który korzysta również z innych pakietów internetowych, będzie korzystał w pierwszej kolejności z Pakietu internetowego.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 416
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: g-rs »

Dzięki, przeoczyłem ten zapis, który zresztą nie jest do końca jasny. Co znaczy "w pierwszej kolejności z pakietu internetowego"? Każdy pakiet internetowy to pakiet internetowy.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: sl@w_es »

g-rs pisze:(...) Co znaczy "w pierwszej kolejności z pakietu internetowego"? Każdy pakiet internetowy to pakiet internetowy.
Nie można się z Tobą nie zgodzić, ale moim zdaniem zacytowany punkt z Regulaminu dotyczącego tej promocji nie może odnosić się do innej promocji. Gdyby kolejność wykorzystania pakietów internetowych miała być inna to w regulaminie byłaby/powinna być zamieszczona odpowiednia informacja co miało już miejsce w przeszłości.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 416
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: g-rs »

sl@w_es pisze:
g-rs pisze:(...) Co znaczy "w pierwszej kolejności z pakietu internetowego"? Każdy pakiet internetowy to pakiet internetowy.
Nie można się z Tobą nie zgodzić, ale moim zdaniem zacytowany punkt z Regulaminu dotyczącego tej promocji nie może odnosić się do innej promocji. Gdyby kolejność wykorzystania pakietów internetowych miała być inna to w regulaminie byłaby/powinna być zamieszczona odpowiednia informacja co miało już miejsce w przeszłości.
Problem w tym, że wszelkie regulaminy powinny być jednoznaczne i precyzyjne, by nie było tu miejsca na żadne domysły czy dowolność interpretacji. A tak mamy kolejną promocję przygotowaną na kolanie, która tak naprawdę nie ma żadnego sensu. Sens miałaby wtedy, gdyby GB były wykorzystywane po tych, które mamy w pakietach cyklicznych i miałyby bezterminową lub przynajmniej kilkumiesięczną ważność. Byłyby wtedy uzupełnieniem stałych pakietów. A tak po prostu pakiet 25 GB zastępuje nam miesięczny pakiet cykliczny, za który i tak płacimy. Inną sprawą jest, że u mnie promocja po prostu nie działa. Dostałem SMS o jej włączeniu ale pod żadnym kodem jej nie widać. Jednak nie mam zamiaru nawet jej reklamować, bo tak jak napisałem wcześniej - nic mi ta promocja nie daje. No ale poszło w świat, że Plus rozdaje darmowe GB :-D
Karmelovvy
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 3 sie 2021, o 23:17

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: Karmelovvy »

Ewa_Plus pisze:Karmelovvy, g-rs,
- podeślijcie mi swoje numery na adres specjalista_plus@plus pl to poproszę IT o sprawdzenie sytuacji.
W temacie maila trzeba zamieść swój nick oraz dopisek "forum".
Już działa, wystarczyło poczekać, co do kolejności wykorzystania pakietów to te 25GB idzie jako pierwsze nad innymi pakietami.
g-rs pisze:... Inną sprawą jest, że u mnie promocja po prostu nie działa. Dostałem SMS o jej włączeniu ale pod żadnym kodem jej nie widać. Jednak nie mam zamiaru nawet jej reklamować, bo tak jak napisałem wcześniej - nic mi ta promocja nie daje. No ale poszło w świat, że Plus rozdaje darmowe GB :-D
Włącza się dopiero po jakimś czasie też tak miałem, najlepiej jest sprawdzić czy pakiet jest włączony w Plus Online w zakładce pakiety
Awatar użytkownika
Spark
PlusManiak
Posty: 77
Rejestracja: 13 maja 2016, o 14:19

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: Spark »

Właśnie uruchomiłem ten pakiet, ale żaden zwrotny sms nie przyszedł :-?

Mam jeszcze pytanie, w aktywnych promocjach wyświetla mi się numer "9213" co to takiego :?: :-?
Awatar użytkownika
imarcin0409
PlusManiak
Posty: 109
Rejestracja: 17 wrz 2021, o 22:10
Lokalizacja: /home

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: imarcin0409 »

Spark pisze:
Mam jeszcze pytanie, w aktywnych promocjach wyświetla mi się numer "9213" co to takiego :?: :-?
sl@w_es pisze:Dzisiaj sprawdzając aktywne promocje na koncie zauważyłem nową: "9213".
Wcześniej taka nie występowała.
(...)
Co to jest i jak z niej korzystać jeśli to oczywiście możliwe?
Joanna_Plus pisze:sl@w_es,

jest to jedynie oznaczenie techniczne.
źródło
Pozdrawiam,
imarcin0409

Obrazek
sylwek73
PlusManiak
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2013, o 21:59

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: sylwek73 »

Wysłałem tego SMS wczoraj i do dziś nic nie przyszło

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: sl@w_es »

Spark pisze:Właśnie uruchomiłem ten pakiet, ale żaden zwrotny sms nie przyszedł :-? (...)
sylwek73 pisze:Wysłałem tego SMS wczoraj i do dziś nic nie przyszło
Zgodnie z Regulaminem:
Zasady rozliczanie Pakietu internetowego dla Abonentów oferty Na kartę i Mix
1. Włączenie Pakietu internetowego 25 GB nastąpi najpóźniej w ciągu 72 godzin od momentu wysłania wiadomości SMS opisanej w § 2 pkt1.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
myname
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 lip 2021, o 12:46

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: myname »

Co zrobić jeśli pakiet nie zostanie przyznany w ciągu 72h? Czy 72h liczy się dopiero od rozpoczęcia promocji tj od 1 października czy wysłania SMS?
Awatar użytkownika
imarcin0409
PlusManiak
Posty: 109
Rejestracja: 17 wrz 2021, o 22:10
Lokalizacja: /home

Re: 25 GB w prezencie

Post autor: imarcin0409 »

myname, od wysłania SMS:
sl@w_es pisze: Zgodnie z Regulaminem:
Zasady rozliczanie Pakietu internetowego dla Abonentów oferty Na kartę i Mix
1. Włączenie Pakietu internetowego 25 GB nastąpi najpóźniej w ciągu 72 godzin od momentu wysłania wiadomości SMS opisanej w § 2 pkt1.
Jeśli do tej pory nie został włączony, nie widzisz go na iPlus i pod kodem USSD *136# , to złóż zgłoszenie (e-mail: bok[at]plus.pl *) i podaj tu jego numer, Specjaliści Plusa będą mogli przyspieszyć rozwiązanie Twojej sprawy.

* - zamiast [at] wpisz @
Pozdrawiam,
imarcin0409

Obrazek
ODPOWIEDZ