polecam autoryzowane centrum serwisowe w-support.pl

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
zylo2010
PlusManiak
Posty: 73
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 sie 2011, o 10:05

polecam autoryzowane centrum serwisowe w-support.pl

Post autor: zylo2010 »

jak chcesz czekać na naprawę gwarancyjną SE średnio po dwa miesiące to zleć wykonanie naprawy do ww. serwisu , a jak przypadkiem zawarłeś umowę w MIXPLUS to najlepiej od razu zakup sobie telefon zastępczy , bo ani serwis , ani plus takich nie udostępniają klientowi bo po co i tak musi zasilać konto plus. Bo nie ma jak dzwonić z pretensjami.
Co z tego ze zawarłeś umowę MIXPLUS z aparatem , po to by kupić nowy sprawny telefon w promocyjnej cenie, wiedząc, że takie są procedury pewnie byś jej nie zawarł. Jeśli aparat trzy razy w ciągu roku trafi do naprawy z powodu tej samej wady. To masz pecha i dalej musisz zasilać konto plusa , bo za ZERWANIE OBCIĄŻĄ CI karą umowną , a za telefon najwyżej zwrócą CI 1zł.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: polecam autoryzowane centrum serwisowe w-support.pl

Post autor: mariusz9a »

zylo2010 pisze:Co z tego ze zawarłeś umowę MIXPLUS z aparatem , po to by kupić nowy sprawny telefon w promocyjnej cenie, wiedząc, że takie są procedury pewnie byś jej nie zawarł. Jeśli aparat trzy razy w ciągu roku trafi do naprawy z powodu tej samej wady. To masz pecha i dalej musisz zasilać konto plusa , bo za ZERWANIE OBCIĄŻĄ CI karą umowną , a za telefon najwyżej zwrócą CI 1zł.
Daj już chłopie spokój bo chyba nie wiesz co wygadujesz :roll: Jak w TP zepsuje Ci się telefon stacjonarny który u nich kupiłeś to zawieszają Ci abonament? Ech... Już aż mi się nie chce czytać tych Twoich wywodów. A coraz więcej tematów widzę o jednym i tym samym :-]
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
zylo2010
PlusManiak
Posty: 73
Rejestracja: 18 sie 2011, o 10:05

Re: polecam autoryzowane centrum serwisowe w-support.pl

Post autor: zylo2010 »

[
Daj już chłopie spokój bo chyba nie wiesz co wygadujesz :roll: Jak w TP zepsuje Ci się telefon stacjonarny który u nich kupiłeś to zawieszają Ci abonament? Ech... Już aż mi się nie chce czytać tych Twoich wywodów. A co raz więcej tematów widzę o jednym i tym samym :-][/quote]

1.Nie ma masz obowiązku czytania moich wywodów, a ja niestety muszę płacić za usługi z których nie mogę korzystać.
2. Jeśli chciałbym posłuchać samych zachęt Plusa nie muszę wchodzić , na to forum wystarczy włączyć TV i nawet nie warto zmieniać kanałów, bo na każdym jest ta sama reklama.
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: polecam autoryzowane centrum serwisowe w-support.pl

Post autor: rafal2119 »

zylo2010, ciągle wypisujesz same brednie.
zylo2010 pisze:1.Nie ma masz obowiązku czytania moich wywodów, a ja niestety muszę płacić za usługi z których nie mogę korzystać.
Jeżeli nie zauważyłeś to mariusz9a jest administratorem tego forum.
zylo2010 pisze:2. Jeśli chciałbym posłuchać samych zachęt Plusa nie muszę wchodzić , na to forum wystarczy włączyć TV i nawet nie warto zmieniać kanałów, bo na każdym jest ta sama reklama.
Przypominam, że PlusForum jest niezależne i nikt z Polkomtela nami nie rządzi. To forum ma wśród swoich członków zwykłych klientów sieci Plus i nie tylko z tej sieci, również znajdziesz tu pracowników Plusa.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
zylo2010
PlusManiak
Posty: 73
Rejestracja: 18 sie 2011, o 10:05

Re: polecam autoryzowane centrum serwisowe w-support.pl

Post autor: zylo2010 »

Daj już chłopie spokój bo chyba nie wiesz co wygadujesz :roll: Jak w TP zepsuje Ci się telefon stacjonarny który u nich kupiłeś to zawieszają Ci abonament? Ech... Już aż mi się nie chce czytać tych Twoich wywodów. A co raz więcej tematów widzę o jednym i tym samym :-][/quote]

Chyba ci się czasy pomyliły nie ma już monopolu TP, a tym bardziej PLUSA. Dlatego nie warto popisywać , żadnych "lojalek" , niestety o tym dowiedziałem się po fakcie.

ps. TP już dawno zakończyłem współpracę, podobnie zrobię z Plusem niezwłocznie po zakończeniu obowiązkowych zasileń, a że opłacam jeszcze trzy inne nr tego operatora, to strata dla operatora nie dla mnie.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: polecam autoryzowane centrum serwisowe w-support.pl

Post autor: mariusz9a »

zylo2010 pisze:Chyba ci się czasy pomyliły nie ma już monopolu TP
Ech... Widać trzeba łopatologicznie - przecież to był tylko przykład :-]
zylo2010 pisze: podobnie zrobię z Plusem niezwłocznie po zakończeniu obowiązkowych zasileń
I miłego narzekania na kolejną firmę z którą cokolwiek "podpiszesz" :-]

Kolejny temat pisany przez Ciebie o jednym i tym samym - dlatego zamykam ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Zablokowany