Teraz jest 26 cze 2022, o 10:27

Jaki telefon wybrać?

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
  • Autor
  • Wiadomość

martucha0000

Nowy

• Podziękował : 1 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Jaki telefon wybrać?

Post16 lis 2016, o 13:31

Witam!
Szukam telefonu z dobrym GPS i solidną baterią, z uwagi na częste korzystanie z nawigacji. Pozostałe funkcje bez większego znaczenia. Niedługo kończy mi się umowa, a chciałabym być przygotowana w tym temacie.

habish

Szalony PlusManiak

• Podziękował : 403 razy
    Otrzymał podziękowań: 501 razy
  • Ostrzeżenia: 1

Post16 lis 2016, o 21:35

martucha0000 napisał(a):Witam!
Szukam telefonu z dobrym GPS i solidną baterią, z uwagi na częste korzystanie z nawigacji. Pozostałe funkcje bez większego znaczenia. Niedługo kończy mi się umowa, a chciałabym być przygotowana w tym temacie.

Poczytaj tutaj: http://www.spidersweb.pl/2016/09/lg-x-p ... enzja.html

Oczywiście dostępny w Plusie: http://www.plus.pl/telefon?deviceTypeCo ... ot=tel-abo

Za ten post autor habish otrzymał podziękowania - 2
martucha0000(16 lis 2016, o 21:52), Roman19(14 cze 2020, o 11:54)

tomcio132

Początkujący PlusManiak

• Podziękował : 0 raz

Post20 lis 2016, o 20:43

Witam obecnie posiadam LG g3 służy już drugi rok teraz pracuje na nowym androidzie. Jest teraz w abonamencie w okolicach 70zł jakiś telefon godny zastąpienia tego g3. Będę przedłużał umowę i nie wiem czy warto patrzeć za czymś nowym może jakieś smartwatche zamiast nowego tel. Doradźcie

Grzesiek210990

Nowy

Co wybrać.... Huawei p30lite czy Samsung a50

Post9 kwi 2019, o 23:56

Witam wszystkich użytkowników.

Chciałbym poradzić się Was który telefon wybrać. Oba są w tej samej cenie -1600 zł. Zastanawiam się między Samsungiem a50 A Huawei p30 lite. Najbardziej zależy mi na dobrym aparacie . Mam małą Córeczkę i to Ja chce uwieczniać na fotografiach i filmach. Obecnie korzystam z Samsunga j7 2017 . Ale przyszedł czas na przesiadkę na nowszy model

I drugie pytanie. Telefon chciałbym zakupić w systemie ratalnym na Plus.pl . Interesuje mnie opcja na 48 rat i wiem, że jest taka możliwość - o czym zostałem poinformowany na infolinii. Nie widzę jednak takiego wariantu na stronie Plusa- jedynie opcja 24 raty. O co kaman?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Gryzzli

Starszy Plusmaniak

• Podziękował : 9 razy
    Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Co wybrać.... Huawei p30lite czy Samsung a50

Post22 kwi 2019, o 22:35

Za samsungiem przemawia lepsza bateria i lepsza przesłona ale huawei ma większe zagęszczenie pikseli mpix i 128gb pamięci więc zdjęć napstrykasz masę.
Ja mimo to postawiłbym na Huawei - ale to raczej kwestia uwielbienia marki.
Obrazek

Trzcinsky

Początkujący PlusManiak

Post28 maja 2020, o 17:26

Tylko iPhone nie ma lipy taka prawda.

Roman19

Nowy

• Podziękował : 1 raz

Post14 cze 2020, o 11:53

Nie przesadzajmy, ze iphone, to szpanerstwo trochę patrząc na ceny. Sam mam Cubota, to trochę biedniejszy kuzyn Xiaomi, ale w sektorze budżetowym 500-600 zł są ciekawe oferty i jakość jest zadowalająca.

Plush'ak

Nowy

Post2 lip 2020, o 16:35

Witam,

Najgorsze jest to że oferta to w 95% telefony z ekranem 6+. Z telefonów budżetowych faktycznie coś mniejszego znajdziemy ale jak ktoś chce jednak coś więcej to pozostaje mu tylko iphone. A ja mam pytanko czy jest szansa na to by w ofercie Plusa znalazł się telefon z klapką np. Nokia 2720 flip?

Logan

Nowy

Post25 sty 2022, o 13:47

Jakieś opinie na temat smartfonów z ios? Zastanawiam się czy nie przenieść się z androida włalśnie na ios. dodam, ze interesuje mnie najnowszy iphone 13 pro

talme

Nowy

Post31 sty 2022, o 11:34

Sam nie byłem przekonany do telefonów z ios, ale w końcu postanowiłem zakupić sobie właśnie iphone 13 pro i jestem miło zaskoczony - bateria wytrzymała, wytrzymuje 2 dni przy normalnym korzystaniu (wiadomo, że jak się bawię to mniej). Aparat jak dla mnie bardzo dobry, wodoszczelność jest. Główny aparat robi tak samo dobre zdjęcia jak i przedni. Udane zdjęcia w kiepskim świetle. Nie odczułem żeby ram się zapychał chociaż regularnie go opróżniam i staram się nie zawalać zbędnymi aplikacjami w tle.

laskomaj

Nowy

Post25 kwi 2022, o 10:27

Ja wybrałem IPhone 12 o szczerze mówiąc, mam nadzieję, że uda ci się znaleźć dobry sklep z obudowami do telefonów.

Ferdek40

Początkujący PlusManiak

Post9 cze 2022, o 13:12

karokoralgol napisał(a):A co sądzicie o telefonach POCO? Parametry wydają się być w porządku, ale zastanawiam się, jak jest z ich baterią i długością przydatności do użytku? Ich producentem podobno jest Xiaomi

Zgadza się, POCO to marka od Xiaomi i jak to bywa z telefonami tego producenta "bebechy" mają zawsze lepsze niż podobne modele innych producentów w tej cenie. Oglądałem jeden w salonie, całkiem spoko wygląda jak za pieniądze, które trzeba wydać.
Poprzednia strona

Powrót do Telefony, Smartfony, Tablety - Testy