Kazam 4

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Dayofthelords404
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 18:47

Re: Kazam 4

Post autor: Dayofthelords404 »

A mogę to zrobić w jakimś serwisie, czy coś w ten deseń? Boję się sam na własną rękę bawić w rootowanie telefonu :c
gosia_mak
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2014, o 11:50

Problem z kartą SD

Post autor: gosia_mak »

Witam serdecznie,
Od kilku dni mam problem z kartą SD w telefonie. Początkowo karta nagle "znikała" co jakiś czas i telefon zaczynał ją widzieć dopiero po wyjęciu i ponownym włożeniu baterii. Od wczoraj telefon w ogóle nie widzi karty SD. Po włączeniu telefonu pojawia się komunikat, że karta sd została usunięta bądź też nie ma żadnego komunikatu a telefon i tak nie czyta karty :( Może miał ktoś podobny problem i poradził sobie z jego rozwiązaniem?
Migotka8923
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 22 sie 2013, o 23:46

Re: Kazam 4

Post autor: Migotka8923 »

Moj kazam w koncu trafil na gwarancje.
Awatar użytkownika
Pytalski
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2013, o 12:17

Re: Kazam 4

Post autor: Pytalski »

Witam, ktoś wie jak rozwiązać mój problem? Mianowicie od jakiegoś czasu wyskakuje mi komunikat o zapełnionej karcie sim pod względem zapisanych w niej sms'ów. Niestety po kliknięciu w ikonkę informującą o zapełnieniu włącza się stan sms'ów zapisanych na karcie sim i nie ma tam ani jednego, który mógłby zostać przeze mnie usunięty. Więc w jaki inny sposób mogę zobaczyć, które sms'y są zapisane na karcie sim i w jaki sposób je usunąć? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
danielsnk
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2015, o 14:02
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kazam 4

Post autor: danielsnk »

Witam, czy ma ktoś może oryginalny brandowany soft do tego telefonu ? potrzebny na szybko, bo inne zmulają telefon, a serwis odmówił podjęcia się naprawy
ODPOWIEDZ