Problem z interfejsem w telefonie LG G2 mini

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
harenn
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 sty 2015, o 22:12

Problem z interfejsem w telefonie LG G2 mini

Post autor: harenn »

Witam, mam LGG2 mini, zaktualizowany do najnowszej wersji systemu, nie rootowany, wciąż na gwarancji, mam problem z przechodzeniem do ekranu głównego, gdy wcisne przycisk ekranu głównego i przechodze do ekranu, ikony potrzebują chwili aby się załadować, trochę mnie to denerwuje, ponieważ RAM nie jest przeciazony, procesor też nie, pamięć wewnętrzną nie jest przepełniona. Przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie daje, chciałabym wiedzieć co jest powodem i czy poradzicie mi jak rozwiązać problem.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 3 sty 2016, o 13:52 przez harenn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: .....

Post autor: sl@w_es »

Tytuł wątku :!:

Bardzo proszę o dostosowanie go do pkt 8 Regulaminu PlusForum:
Temat wątku powinien być odpowiednio sformułowany, powinien jednocześnie określać treść wątku. Całość piszemy w polu "Temat", w opisie możemy umieścić dodatkowe informacje.
Używanie określeń w rodzaju: problem, pomocy, ratunku, help itp. nie jest żadnym określeniem treści wątku...
Przejrzyj FORUM i popatrz, że poza odpowiadającymi w tematach to każdy ma PROBLEM.
Niektórzy starają się i określą go stosując się do obowiązujących zasad, inni idą na łatwiznę i używają słów które wywołują zgrzytanie zębów.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ