Dostępność telefonów w salonach, a raczej ich BRAK!

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Evcoooook
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 gru 2009, o 14:17

Dostępność telefonów w salonach, a raczej ich BRAK!

Post autor: Evcoooook »

Co chwilę w telewizji widzimy reklamy plusa, gdzie reklamują super ofertę dla stałych klientów chcących przedłużyc umowę. Wymieniają w niej min NOKIĘ 5530, której NIGDZIE nie ma w salonie ! Co więcej, nawet nie mają w planach jej zamawiac, jak to powiedział mi jeden nieuprzejmy pan w salonie. [Jestem z Gliwic, szukałam we wszystkich salonach w Gliwicach i Zabrzu, wydzwoniłam do kilku salonów]

Moim skromnym zdaniem to kpina, że oferują w reklamach telefony, których nie ma w salonach! Dostawa, owszem będzie, ale w najbliższym czasie w tym zamówieniu ten telefon się nie znajdzie.

Jeśli mają problem z ilością dostępnych telefonów to niech nie oszukują klientów i nie drukują i pokazują durnych reklam których celem jest wprowadzenie klienta w błąd !!

Do tego nie można internetowo zamówic telefonu przedłużając umowę :/
MASAKRA !!! :-x
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Dostępność telefonów w salonach, a raczej ich BRAK!

Post autor: kowcio »

Tak to bywa... Ostatnio Plus promował SE W715, których tez długo nie było w salonach, z resztą jest nawet temat o tym...

Moja rada: albo cierpliwie czekasz [ile? Nie wiem, może 2 tygodnie, może przed świętami będą- nie wiem], albo zmieniasz operatora, albo kupujesz telefon na wolnym rynku i zostaje tak jak jest...

Ja nie widzę innego wyjścia z tej sytuacji. Plus ma problemy z dostępnością telefonów bardzo często. Reklamują, promują, a de facto nie można ich kupić :roll:
korpi
Szalony PlusManiak
Posty: 350
Rejestracja: 23 gru 2008, o 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Dostępność telefonów w salonach, a raczej ich BRAK!

Post autor: korpi »

kowcio pisze:Tak to bywa... Ostatnio Plus promował SE W715, których tez długo nie było w salonach, z resztą jest nawet temat o tym...
Ja tak miałem z W715. W ofercie był pod koniec września a w salonach dopiero na początku listopada.
Jak telefon się pojawił w ofercie to może na swięta...
A może Wielka Wyprz poraz enty. Ciekawe co niebawem będzie ;p
Evcoooook
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 15 gru 2009, o 14:17

Re: Dostępność telefonów w salonach, a raczej ich BRAK!

Post autor: Evcoooook »

paranoja...
sithlady
PlusManiak
Posty: 79
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dostępność telefonów w salonach, a raczej ich BRAK!

Post autor: sithlady »

Gdyby nie swieta, to pewnie przeczekałabym - miałam ochotę na 3 telefony z nokii, wszystkie teoretycznie w ofercie, a w salonach - nie ma i najprawdopodobniej nie bedzie. W koncu dopadlam doradzanego tu samsunga i musze sie przestawiac na nowa klawiature (spacja w innym miejscu)
Evcoooook
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 15 gru 2009, o 14:17

Re: Dostępność telefonów w salonach, a raczej ich BRAK!

Post autor: Evcoooook »

a nie orientuje się ktoś czy po świętach Nokia 5530 może się pojawic w salonach ? czy to tylko chwilowy brak przed świętami, czy mam szukac innego tel ?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Dostępność telefonów w salonach, a raczej ich BRAK!

Post autor: mariusz9a »

Evcoooook pisze:a nie orientuje się ktoś czy po świętach Nokia 5530 może się pojawic w salonach ? czy to tylko chwilowy brak przed świętami, czy mam szukac innego tel ?
Na pewno się pojawi. Dokładnej daty nie podam, bo nie znam. A nie możesz zamówić tego telefonu telefonicznie przez konsultanta? W "centrali" też go nie mają?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Dostępność telefonów w salonach, a raczej ich BRAK!

Post autor: kosa1127 »

Jak dotąd nie bylo zadnego problemu z 5530 dzis ledwo kurier przyjechal i zeszla odrazu. Wczesniej akurat nie bylo wielkiego zainteresowania ale schodzily. Nie wiem gdzie szukacie :D
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
Evcoooook
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 15 gru 2009, o 14:17

Re: Dostępność telefonów w salonach, a raczej ich BRAK!

Post autor: Evcoooook »

Na pewno się pojawi. Dokładnej daty nie podam, bo nie znam. A nie możesz zamówić tego telefonu telefonicznie przez konsultanta? W "centrali" też go nie mają?


Hmmm wiesz co nie zabardzo się znam gdzie i co można zamawiac, chciałam zamówic przez internet ale okazało się że nie można przedłużac umowy, ta opcja jest tylko dla nowych klientów.. :-(
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Dostępność telefonów w salonach, a raczej ich BRAK!

Post autor: mariusz9a »

Evcoooook pisze:mmm wiesz co nie zabardzo się znam gdzie i co można zamawiac, chciałam zamówic przez internet ale okazało się że nie można przedłużac umowy, ta opcja jest tylko dla nowych klientów..
Można zadzwonić do BOK jeśli chodzi o przedłużenie umowy. Myślę że przy telefonicznym przedłużeniu ten telefon powinien się znaleźć. A tak swoją drogą, nie kontaktował sie jeszcze nikt z Tobą w sprawie przedłużenia umowy (oczywiście o telefoniczny kontakt mi chodzi)?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Evcoooook
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 15 gru 2009, o 14:17

Re: Dostępność telefonów w salonach, a raczej ich BRAK!

Post autor: Evcoooook »

Jak byłam na wykładach to dzwonił konsultant i mówił o specjalnej ofercie jeśli przedłużę sobie ofertę przed świętami, czy coś w tym stylu, bo kończy mi się w lutym. Dlatego od razu pojechałam do salonu w celu dowiedzenia się szczegółów, dostałam dwie ulotki z cenami telefonów przy doładowaniach 50zł z Mixa, następnego dnia pojechałam po tą Nokię i dowiedziałam się że nie mają na stanie i nawet nie wiedzą kiedy będzie. Odwiedziłam jeszcze kilka innych salonów w okolicy i wszędzie to samo.

Sądzisz że telefon do BOK coś zdziała ?



edit ;]

dzwoniłam przez 9 minut i nikt się nie odezwał. Kolejny super pomysł na pseudo pomoc 24h/dobę..
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Dostępność telefonów w salonach, a raczej ich BRAK!

Post autor: kowcio »

Zadzwoń tam wieczorem lub w weekend np. z rana ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Dostępność telefonów w salonach, a raczej ich BRAK!

Post autor: mariusz9a »

Evcoooook pisze:dzwoniłam przez 9 minut i nikt się nie odezwał.
9 minut to bardzo krótko. Moj rekord to ponad godzina, kilka tygodni temu jak dzwoniłem do TP.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
gruszek.lodz
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2009, o 15:30

Re: Dostępność telefonów w salonach, a raczej ich BRAK!

Post autor: gruszek.lodz »

a ja mam pytanie czy sieć PLUS posiada w swojej ofercie Sony Ericsson'a P1i ?? Bo czasem na portalach aukcyjnych można znaleźć ten telefon z simlockiem PLUS (widziałem z datą zakupu listopad 2009)
borys_cup
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 7 lut 2011, o 16:25

Dostępność telefonu w salonie Plusa

Post autor: borys_cup »

Siema. Kończy mi się umowa w Plusie i chciałem wziąć sobie nowy telefon (HTC HD2) tylko jest mały problem - nie ma go nigdzie w Sieradzu. Czekam na niego już 3 tygodnie i nie mogę się doczekać. Nie wiecie może czy ten telefon w ogóle jeszcze będzie i co ile są w ogóle dostarczane nowe telefony do Plusa, bo nie wiem czy mam czekać czy brać jakiś inny telefon?
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ