Dostępność telefonów w salonach, a raczej ich BRAK!

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Dostępność telefonu w salonie Plusa

Post autor: mariusz9a »

Spróbuj przedłużyć umowę w centrali - może tam będą mieli go od ręki. Nr: 801 400 601.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
femmemechante
PlusManiak
Posty: 68
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 00:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dostępność telefonu w salonie Plusa

Post autor: femmemechante »

Numer 801400601 nie jest numerem do przedłużania umów tylko do nowych aktywacji, w 100% tam nic nie uzyskasz. ;)
U nas też go nie ma (w BOK), jutro sprawdzę dokładnie jeszcze jedną informację, bo coś mi się kojarzy ma być jeszcze jakaś dostawa, ale niedawno była wyprzedaż i zeszły one w ciągu kilku dni.
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Dostępność telefonu w salonie Plusa

Post autor: kosa1127 »

Z tego co ja pamiętam to HD2 już nie będzie kupowany przez naszego operatora - to była taka krótka seria "wyprzowa".
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
Awatar użytkownika
femmemechante
PlusManiak
Posty: 68
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 00:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dostępność telefonu w salonie Plusa

Post autor: femmemechante »

To masz złe informacje, bo telefon jest zamawiany. Dostawa planowana była nawet na dziś, więc my w BOK-u będziemy na dniach mieli go widocznego w ofertach.
borys_cup
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 7 lut 2011, o 16:25

Re: Dostępność telefonu w salonie Plusa

Post autor: borys_cup »

To ja już nie wiem sam co mam robić, bo jak go zamówię przez neta to będzie drożej, bo jak patrzyłem na stronie Plusa to w tym abonamencie co chcę wziąć to kosztuje 549 zł, a w Plusie powiedzieli 449 zł?
Czekam już na niego 5 tygodni i nie mogę się doczekać.
To co proponujecie, dalej czekać czy wziąć inny telefon?
Awatar użytkownika
femmemechante
PlusManiak
Posty: 68
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 00:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dostępność telefonu w salonie Plusa

Post autor: femmemechante »

Weź pod uwagę fakt, że cennik zmienia się co jakiś czas i my na to wpływu nie mamy... w BOK ostatnio był, ale ceny nie pamiętam niestety. Przy okazji jaki chcesz mniej więcej abonament, to jutro sprawdzę ile teraz kosztuje?
borys_cup
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 7 lut 2011, o 16:25

Re: Dostępność telefonu w salonie Plusa

Post autor: borys_cup »

Jak byłem 5 tygodni temu w Plusie to w abonamencie Bezlik 39 na 36 miesięcy za ten telefon powiedzieli mi 449 zł. To jakbyś mógł to sprawdź ile teraz kosztuje będę bardzo wdzięczny.
Pozdro
Awatar użytkownika
matchojs85
Szalony PlusManiak
Posty: 348
Rejestracja: 2 lip 2009, o 23:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Dostępność telefonu w salonie Plusa

Post autor: matchojs85 »

borys_cup pisze:Bezlik 39 na 36 miesięcy
Nie lepiej ciut droższy abo, ale na dwa lata?
Nie pakuj się w umowę na 3 lata.
Awatar użytkownika
femmemechante
PlusManiak
Posty: 68
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 00:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dostępność telefonu w salonie Plusa

Post autor: femmemechante »

borys_cup pisze:Jak byłem 5 tygodni temu w Plusie to w abonamencie Bezlik 39 na 36 miesięcy za ten telefon powiedzieli mi 449 zł. To jakbyś mógł to sprawdź ile teraz kosztuje będę bardzo wdzięczny.
Pozdro
Jakbym mogła. ;-) Jutro zerknę i napiszę wieczorem jak wrócę z pracy. :-)
allkoow
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2012, o 11:24

Telefony (nie) dostępne w ofercie przedłużeniowej

Post autor: allkoow »

Zawitałem wczoraj do punktu sprzedaży Plusa z chęcią przedłużenia umowy w MIXie. Byłem nastawiony na konkretne modele telefonów, które są w regulaminie oferty smartfonowej na stronie Plusa. Gdy zacząłem rozmawiać z miłą panią o wyborze nowej "słuchawki" zapytała mnie, czy chciałbym jakąś konkretną. Zapytałem najpierw o Lumię 710. Okazało się, że nie mogę jej wybrać. Zapytałem więc o HTC One V. I co się okazało? Że ten telefon również jest niedostępny w "mojej" ofercie. Jak to z tym w końcu jest? Czy chcąc przedłużyć umowę, mogę wybrać tylko to, co dla mnie przygotowano, a nie wszystkie modele telefonów dostępne w Plusie?

I jeszcze jedno pytanie. Dlaczego pani w punkcie sprzedaży stwierdziła, że przygotowano dla mnie jakąś ofertę, a w Internecie takiej oferty dla mnie nie ma? Gdzieś na tym forum wyczytałem, że oferta pojawia się jednocześnie wszędzie.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Telefony (nie) dostępne w ofercie przedłużeniowej

Post autor: Jrv »

Teoretycznie masz dostęp do wszystkich tych modeli ale w DANYM punkcie nakład poszczególnych modeli mógł się wyczerpać. "Miła" Pani nagadała, że nie są w Twej ofercie :p Odwiedź inny punkt lub zamów przez internet/telefon.
Przygotowana oferta to mówiąc dosadniej odblokowanie możliwości przedłużenia umowy. Dostępność powinna pojawić się jednocześnie dla wszelkich kanałów.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
donmarcel
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:53

Dostępność telefonów

Post autor: donmarcel »

Witam. Czy jeżeli w sklepie internetowym jest wyświetlony telefon i jego cenę a nie ma przy nim guzika "KUP" to znaczy ze ten telefon jest już niedostępny? Jeżeli tak to po co w ogóle widnieje on na liście. Jest tak z białym LG L7 poproszę o odpowiedź.
marek1986
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2014, o 23:22

Dostępność telefonów

Post autor: marek1986 »

Witam,

mam pytanie dotyczące dostępności telefonów w Plusie. Jak często zapełniane są "magazyny" Plusa, telefonami, które są chwilowo niedostępne? Interesuje mnie przede wszystkim informacja o Lumii 625

Pozdrawiam
Marek
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dostępność telefonów

Post autor: sl@w_es »

„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
marek1986
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2014, o 23:22

Re: Dostępność telefonów

Post autor: marek1986 »

Tak, czy będzie jeszcze zamawiany.
ODPOWIEDZ