Aktualizacja android 8

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Oliphant
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 gru 2018, o 04:23

Re: Aktualizacja android 8

Post autor: Oliphant »

Nie chcę stracić office'a i chcę mieć pewność, że będę nadal miał gwarancję i ubezpieczenie wyświetlacza.
maciej93
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 1 wrz 2018, o 15:11

Re: Aktualizacja android 8

Post autor: maciej93 »

Ale jeżeli wgrywasz rom robisz to przez program odin i nie nabijesz sobie flagi to nie stracisz gwarancji.

Jeżeli pobierasz rom z tej strony to jest to na 99,99% bezpieczne :-D https://www.sammobile.com/
https://www.dobreprogramy.pl/Odin,Progr ... 90394.html
Oliphant
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 5 gru 2018, o 04:23

Re: Aktualizacja android 8

Post autor: Oliphant »

Już jest OK. Aktualizacja do wersji 8.1.0 na J5 (2017) pojawiła się 16.12.2018 r.
Saicam
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 3 sty 2019, o 19:56

Aktualizacja Android 8 LG G6

Post autor: Saicam »

Witam.
W czerwcu zakupilem u was telefon LG G6 i do dzisiaj nie dostalem ani jednej aktualizacji systemu.. Mimo ze mój Tata kupil ten sam model telefonu w tym samym salonie 2 tyg wczesniej i dostal juz kilka aktualizacji miedzy innymi aktualizacje do androida 8 a ja nadal nic nie mam i dalej mam android 7.. Ktoś mi może wytłumaczyc jakim cudem? Dowiadywalem sie w LG i zdecydowanie stwierdzili ze to problem u operatora.
pioterkaryny
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 7 sty 2019, o 12:35

Re: Aktualizacja android 8

Post autor: pioterkaryny »

Ja też czekam na aktualizacje. W 2018 nie było zobaczymy co przyniesie 2019....
Saicam
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 3 sty 2019, o 19:56

Re: Aktualizacja android 8

Post autor: Saicam »

Dodam że oba urzadzenia byly wyprodukowane w tym samym miesiacu Marzec 2018 , dowiadywalem sie u LG. To jakim cudem jeden dostaje aktualizacje a drugi nie? Lg zdecydowanie napisal ze to problem operatora..a widze tu na forum nikogo to z plusa nie obchodzi. Żałosne!!!
ODPOWIEDZ