Teraz jest 20 wrz 2018, o 02:22

Zostaw Kontakt

HUAWEI P20 lite TEST

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.

Garjusz

Administrator

Administrator

• Podziękował : 1 raz
    Otrzymał podziękowań: 40 razy
  • Moja taryfa: Moja
  • Model telefonu: SONY XPERIA T3

HUAWEI P20 lite TEST

Post9 maja 2018, o 17:41

Najnowszy smartfon HUAWEI P20 lite zachwyca wyjątkowym designem i innowacyjnymi rozwiązaniami. HUAWEI P20 lite z pamięcią 4 GB RAM i 64 GB wykorzystuje najnowsze oprogramowanie Android 8.0 oraz EMUI 8. Dzięki temu smartfon jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Ośmiordzeniowy procesor Kirin 659 spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wyróżnia się piękną ergonomiczną obudową oraz nowoczesnym ekranem panoramicznym FULLVIEW o rozdzielczości Full HD+. Zastosowane proporcje (19:9) sprawiają, że filmy, zdjęcia oraz gry odwzorowują detale w proporcjach realniejszych niż wyświetlacze 16:9.

Smartfon dostepny w sieci Plus

Zapraszam do oglądania również na naszym blogu - http://www.plusblog.pl/huawei-p20-lite-test/

Jeśli interesuje Cię jakiś telefon z oferty Plusa daj znać pod wpisem

justyna_167

Nowy

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Moja taryfa: mix
  • Model telefonu: kiw-l21

Re: HUAWEI P20 lite TEST

Post11 wrz 2018, o 09:41

witam
jak w huawei p 20 lite wyłączyć "słownik"? aby nie było tego paska z podpowiedziami słów przy sms? przy klawiaturze swithkey

Powrót do Telefony, Smartfony, Tablety - Testy