Strona 1 z 1

Iphony Apple z sieci plus Uwaga

PostNapisane: 23 maja 2019, o 11:37
przez dtm.marcin
Informacja w sprawie nie działający mms w plusie na iphonach.
...
Zaznaczam, że w przypadku urządzenia Apple iPhone X, występują niezależne od Polkomtel problemy z wysyłaniem MMS. Polkomtel, jako operator sieci Plus nie jest producentem sprzętu abonenckiego i nie odpowiada za działanie oprogramowania aparatów telefonicznych. Za działanie oprogramowania odpowiedzialny jest producent aparatu telefonicznego.
W opisanej sytuacji nie zachodzi przesłanka uzasadniająca odpowiedzialność Polkomtel z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania Umowy, która została określona w Regulaminie świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel dla Abonentów.

Szanowny Panie
w uzupełnieniu naszej odpowiedzi - Polkomtel jako sprzedawca nie wyraża zgody na wymianę telefonu na nowy w ramach rękojmi.
Opisana sytuacja nie stanowi przesłanki do anulowania opłat abonamentowych, anulowania rat za nabyty sprzęt oraz rozwiązania Umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych bez finansowych konsekwencji.

Re: Iphony Apple z sieci plus Uwaga

PostNapisane: 28 maja 2019, o 20:12
przez Mindu
kto w obecnych czasach używa jeszcze smsów. To tak samo jakbyś chciał wymienić laptop bo ten nie ma już odtwarzacza płyt DVD. Wszystko idzie do przodu, musisz się dostosować. Zamiast SMS MMS używaj hangouta albo messengera

Re: Iphony Apple z sieci plus Uwaga

PostNapisane: 29 maja 2019, o 17:11
przez dtm.marcin
Są tacy którzy używają bez zbędnych aplikacji ważne ze nie działaj w tej zapyziałej sieci

Re: Iphony Apple z sieci plus Uwaga

PostNapisane: 26 cze 2019, o 22:01
przez adam.mec
Nie do końca się zgadzam, jednak czasem smsy sa potrzebne ;/