Teraz jest 22 kwi 2021, o 18:45

Zakup smartfona na raty, kilka informacji

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
  • Autor
  • Wiadomość

Agresor

Nowy

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz

Zakup smartfona na raty, kilka informacji

Post2 sty 2020, o 21:31

Witam, zamierzam kupić w jednym z salonów Plusa dwa smartfony na raty, bez abonamentu.
Rozumiem, że faktury będą przychodzić na maila, ale nie mam zamiaru opłacać ich w formie elektronicznej, tylko w placówkach stacjonarnych.
Teraz moje pytanko, gdzie opłacać, by nie było dodatkowych opłat, jak na poczcie, czy innych placówka pobierających dodatkowe płatności?
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

largo

Szalony PlusManiak

• Podziękował : 2 razy
    Otrzymał podziękowań: 30 razy
  • Ostrzeżenia: 3

Re: Zakup smartfona na raty, kilka informacji

Post20 sty 2020, o 20:42

Agresor napisał(a):Witam, zamierzam kupić w jednym z salonów Plusa dwa smartfony na raty, bez abonamentu.
Rozumiem, że faktury będą przychodzić na maila, ale nie mam zamiaru opłacać ich w formie elektronicznej, tylko w placówkach stacjonarnych.
Teraz moje pytanko, gdzie opłacać, by nie było dodatkowych opłat, jak na poczcie, czy innych placówka pobierających dodatkowe płatności?
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

W salonie plusa gdzie jest "kasa" do wpłaty za rachunki.
A poza chyba a raczej na pewno biorą prowizję, ewentualnie stały przelew z rachunku bankowego.

zbych_in_flames

V.I.P.

• Podziękował : 13 razy
    Otrzymał podziękowań: 61 razy

Re: Zakup smartfona na raty, kilka informacji

Post21 sty 2020, o 19:00

Raczej w każdej placówce stacjonarne będzie jakaś prowizja, zresztą po co sobie komplikować życie jak można łatwo zrobić bezpłatny przelew z swojego konta bankowego w domu?

Powrót do Telefony, Smartfony, Tablety - Testy