Zakup smartfona na raty, kilka informacji

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Agresor
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 sty 2020, o 21:26

Zakup smartfona na raty, kilka informacji

Post autor: Agresor »

Witam, zamierzam kupić w jednym z salonów Plusa dwa smartfony na raty, bez abonamentu.
Rozumiem, że faktury będą przychodzić na maila, ale nie mam zamiaru opłacać ich w formie elektronicznej, tylko w placówkach stacjonarnych.
Teraz moje pytanko, gdzie opłacać, by nie było dodatkowych opłat, jak na poczcie, czy innych placówka pobierających dodatkowe płatności?
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zakup smartfona na raty, kilka informacji

Post autor: largo »

Agresor pisze:Witam, zamierzam kupić w jednym z salonów Plusa dwa smartfony na raty, bez abonamentu.
Rozumiem, że faktury będą przychodzić na maila, ale nie mam zamiaru opłacać ich w formie elektronicznej, tylko w placówkach stacjonarnych.
Teraz moje pytanko, gdzie opłacać, by nie było dodatkowych opłat, jak na poczcie, czy innych placówka pobierających dodatkowe płatności?
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
W salonie plusa gdzie jest "kasa" do wpłaty za rachunki.
A poza chyba a raczej na pewno biorą prowizję, ewentualnie stały przelew z rachunku bankowego.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Zakup smartfona na raty, kilka informacji

Post autor: zbych_in_flames »

Rozumiem, że faktury będą przychodzić na maila, ale nie mam zamiaru opłacać ich w formie elektronicznej, tylko w placówkach stacjonarnych.
Raczej w każdej placówce stacjonarne będzie jakaś prowizja, zresztą po co sobie komplikować życie jak można łatwo zrobić bezpłatny przelew z swojego konta bankowego w domu?
ODPOWIEDZ