Pomoc w wyborze telefonu

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Pomoc w wyborze telefonu

Post autor: lodyga »

Z racji tego ze kończy mi sie umowa z mixem..(36 * 30) oczywiście mam zamiar podpisać ja nadal aczkolwiek poza moim mixem mam jeszcze u rodziców dwa biznesowe.I teraz tak :
- Zwykle moja umowa z mixem trwała półtora roku ale w tym czasie wymienialam telefonów ze ho zawsze akurat wskakiwała mi umowa moich rodziców a każdy ich telefon "nowy" biorę ja. Chcę dlatego zmienić sobie mixa z obecnej na 24 * 30 gdyż nie potrzebne mi tyle zasileń ile mam a po za tym te telefony co mnie interesują a kosztuja w moim przypadku np 600 zł za pół roku moge mieć za złotówke z biznesie.
- Więc przypuśćmy że zmienie sobie na 24 * 30 i teraz pojawia się pytanie jaki telefon? Nie oczekuje oczywiscie wifi i innych bajerów bo to ma być telefon użytkowy a nie bede brać simplusa chcę być w mixie i już. Nie chcę też wydawać krocie na telefon bo strata kasy tak jak wyżej napisałam. Więc oto moje typy, głównie chcę zeby się nie zacinał, odtwarzacz mp3, DOBRA głośność i bez awaryjność.

- Nokia C1-01 Nokia
- LG Cookie Style T310 LG
- Sony Ericsson Zylo Sony Ericsson
- Samsung C3200 Samsung
- Nokia 2720 BLACK Nokia
- Samsung S3600i Samsung

Głównie zastanawiam się nad LG, i dwiema klapkami.
Telefon ma mi służyć hm max rok bo wtedy bedzie juz telefon z biznesu.Poprostu chcę utrzymać mixa.

Dobrze rozumuje czy lepiej przejść na simplusa ale znowu dwa lata czekania na tel....a tak mam rok w rok a często mi się nudzą:P..Ale w sumie i tak doładowuje i tak..BYła też myśl zeby wziasc 48 * 30 ale w sumie na jedno wychodzi.

Proszę o rady:)
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
ODPOWIEDZ