Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3123
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

fl3ex,
fl3ex pisze:Wczoraj poszło.
Dziękuję - wiadomość dotarła, sprawdź proszę pocztę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
fl3ex
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 7 lis 2015, o 11:57

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: fl3ex »

Marta_Plus pisze:fl3ex,
fl3ex pisze:Wczoraj poszło.
Dziękuję - wiadomość dotarła, sprawdź proszę pocztę.
Proszę o ponowny kontakt, jak można to jeszcze dzisiaj. Niestety ostatnio nie udało mi się porozmawiać z DUK, bo nie zdążyłem odebrać telefonu, a później już nie oddzwonili do mnie ;/
tomaszst1
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2019, o 04:37

Zasady przedluzania umów.

Post autor: tomaszst1 »

Dzien dobry. Mam taki maly dylemat. Wszedzie gdzie szukam info na yen temat pojawia się 8 miesięcy przed końcem umowy... Ja miałem inaczej i wszyscy konsultanci twierdzą że to niemożliwe. Pierwsza umowa 16.05.2017 smartfon 36 rat. Przedłużenie umowy nastapilo 10.09.2018 smartfon 24 raty. Jakoś się dało wcześniej... Chciałbym także powiedzieć że jest to jeden z ośmiu moich abonamentów w Plusie. Moje opłaty to około 2,5tys miesięcznie... Ostatnio córce padł telefon i chciałem przedłużyć drugi numer ,umowa zawarta na 25 miesięcy, raty, dn.12.04.2018 więc już mniej więcej rok minął. Nie Mam zbyt czasu na telefony,infolinie i bieganie po salonach bo pracuje po delegacjach. Próbowałem przez stronę przedłużyć umowę no i lipa. Jeszcze niestety nie mogę. Więc trzeba będzie córce kupić telefon w normalnym sklepie za gotówkę. Rozpocząłem się trochę A pytanie jest krótkie,,Jak to jest z tymi 8 miesiącami przed? Czy trzymajcie się tego sztywno czy każdy ma to jakoś indywidualnie dobierane jak ja w pierwszej umowie? Pozdrawiam. Tomek.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2019, o 12:40 przez Marta_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniosłam do właściwego wątku.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

fl3ex,
- zleciłyśmy kontakt. Nasz konsultant wkrótce powinien oddzwonić.

tomaszst1,
tomaszst1 pisze:umowa zawarta na 25 miesięcy, raty, dn.12.04.2018 więc już mniej więcej rok minął.
- jeśli umowa zawarta na 25 miesięcy, a minęło ich 13, to zostało jeszcze 12 do końca kontraktu. Zatem nowa oferta powinna być dla Ciebie dostępna za ok. 4 miesiące.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kaska251
Starszy Plusmaniak
Posty: 185
Rejestracja: 3 lut 2014, o 09:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: kaska251 »

Witam.Mama pytanie umowa na abonament była zawarta 19.07.2017r.na 24 miesiące po jakimś czasie została przedłużona na 36 miesięcy aby obniżyć koszty abonamentu,kiedy mogę pojsc i przedłużyć umowę aby wziąść np.nowy telefon?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3123
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

Witaj kaska251,
kaska251 pisze:kiedy mogę pojsc i przedłużyć umowę aby wziąść np.nowy telefon?
Przedłużenie umowy będzie możliwe najwcześniej 8 miesięcy przed końcem obecnego kontraktu. Jeśli chciałabyś poznać propozycję oferty naszego DUK, prześlij proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy pod adres: spacjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kaska251
Starszy Plusmaniak
Posty: 185
Rejestracja: 3 lut 2014, o 09:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: kaska251 »

Marta_Plus pisze:Witaj kaska251,
kaska251 pisze:kiedy mogę pojsc i przedłużyć umowę aby wziąść np.nowy telefon?
Przedłużenie umowy będzie możliwe najwcześniej 8 miesięcy przed końcem obecnego kontraktu. Jeśli chciałabyś poznać propozycję oferty naszego DUK, prześlij proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy pod adres: spacjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.
Jak dobrze rozumiem to najwczesniej dopiero 19.XII.2019r.?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3123
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

kaska251,
kaska251 pisze:Jak dobrze rozumiem to najwczesniej dopiero 19.XII.2019r.?
Nie mogę potwierdzić tego dokładnie. Datę końca kontraktu możesz sprawdzić przez mobilną aplikację Plus online (zakładka Menu -> Twój profil -> Data wygaśnięcia promocji).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Kowaska
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 8 wrz 2017, o 06:27

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Kowaska »

Witam.
Mam zamiar przenieść dwa numery które są na umowie bezterminowej do innego operatora.
Czy DUK ma jakąś ofertę ?
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

prześlij numer telefonu, którego sprawa dotyczy pod adres: spacjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.
przemek1
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 2 sty 2015, o 22:20

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: przemek1 »

Witam.Skonczyła mi się umowa na tel.Prosiłbym o kontakt DUK z jakąś ciekawą oferta.pozdrawiam
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3123
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

Witaj przemek1,
przemek1 pisze:Prosiłbym o kontakt DUK z jakąś ciekawą oferta.pozdrawiam
Podeślij swój numer pod adres: specjalista_plus@plus.pl, dodając w temacie wiadomości słowo: FORUM oraz Twoją nazwę użytkownika. Oddzwoni wówczas nasz konsultant DUK, który przedstawi szczegóły oferty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bomel1991
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2018, o 11:05

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: bomel1991 »

Jaki jest minimalny abonament telefoniczny, który ma być umową uprawniającą w SmartDom i ile internetu zawiera?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

bomel1991,

minimalna kwota abonamentu na umowie uprawniającej zgodnie z regulaminem Programu smartDOM https://www.plus.pl/documents/16/147066 ... .05.19.pdf wynosi 49,90 zł. Szczegóły oferty sprawdzisz na stronie: https://www.plus.pl/abonament/przedluz-umowe po zalogowaniu. Jeśli chcesz aby skontaktował się z Tobą nasz konsultant podeślij proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bomel1991
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2018, o 11:05

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: bomel1991 »

Chodzi mi o oferty przedłużeniowe. Czy można mniej niż 30zł? Lub w cenie 30zł mieć więcej abonamentu niż 2GB?
ODPOWIEDZ