Nowa Poczta Głosowa

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Poczta głosowa Premium.

Post autor: Basia_Plus »

jackdent,
jackdent pisze:Aplikacja zniknęła ze sklepu Google.
trwają prace nad przywróceniem dostępności aplikacji w Google Play.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sql
Szalony PlusManiak
Posty: 268
Rejestracja: 30 mar 2010, o 13:44
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Poczta Głosowa

Post autor: sql »

Chciałbym zapytać o usługę Poczta Głosowa.

Moja sytuacja. Wystawiam pewien towar na stronie pewnego monopolisty który zrobił duże podwyżki. Mój plan to wystawianie oferty tylko co istotne na stronie monopolisty a docelową ofertę na stronie internetowej nie-monopolisty.
Na jednym numerze telefonu (który będzie leżakował) chciałbym aby stale była informacja nagrana przeze mnie typu witamy, zapraszamy na naszą nową stronę internetową XYZ, w razie jakiś pytań prosimy o kontakt pod numerem XXX XXX XXX (jakieś krótkie powitanie).

Moje pytania:
-jeśli ktoś natrafi na pocztę głosową to płaci jak za normalne połączenie do Plusa ?
-ja nic ekstra nie płacę ?
-usługa poczty głosowej jest zarówno na karcie jak i w abonamencie taka sama ?
-jak długie może być takie powitanie ?
-jeśli skrzynka się przepełni to czy osoba dzwoniąca otrzyma powitanie ?
Wiadomości głosowe naturalnie nie planuję odsłuchiwać.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2020, o 12:24 przez Marta_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesienie do istniejącego wątku.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Nowa Poczta Głosowa

Post autor: Marta_Plus »

sql,
sql pisze:-jeśli ktoś natrafi na pocztę głosową to płaci jak za normalne połączenie do Plusa ?

Tak. Połączenie jest bezpłatne w przypadku, gdy to Poczta Głosowa łączy się z Abonentem. W momencie, kiedy połączenie inicjuje Klient, opłata będzie uzależniona od cennika posiadanej taryfy.
sql pisze:-ja nic ekstra nie płacę ?
Opłaty za usługę uzależnione są od profilu poczty. „Poczta Standard” jest bezpłatna. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
sql pisze:-usługa poczty głosowej jest zarówno na karcie jak i w abonamencie taka sama ?
Funkcjonalność jest ta sama, ale inaczej się nią zarządza. Na przykład w przypadku oferty abonamentowej można ustanowić sobie przekazy na skrytkę poczty w różnych sytuacjach (bezwarunkowe, czy opcje "gdy zajęty/nie odbiera/nieosiągalny").
sql pisze:-jak długie może być takie powitanie ?
Maksymalnie 5 minut.
sql pisze:-jeśli skrzynka się przepełni to czy osoba dzwoniąca otrzyma powitanie ?
W tej sytuacji osoba dzwoniąca otrzyma powitanie, ale nie nagra swojej wiadomości.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
owczi
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2021, o 16:19

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeni

Post autor: owczi »

Dzień dobry jaki jest maksymalny czas nagrania pojedynczej wiadomości na pocztę głosową. Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji. Jedyna informacja jest taka że w podstawowym pakiecie mam maksymalną ilość wiadomości 20 a ogólny maksymalny czas nagrań to 60 min. Ale to oznacza że mogę jedną wiadomość nagrać 60 minutową albo 2 po 15 min i wyczerpię limit pojemności skrzynki. Czy maksymalny czas nagrań to np 3min na jedną wiadomość.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2021, o 11:54 przez Marta_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesienie do wątku o poruszanej tematyce.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Nowa Poczta Głosowa

Post autor: Marta_Plus »

Witaj owczi,
owczi pisze:jaki jest maksymalny czas nagrania pojedynczej wiadomości na pocztę głosową.
W przypadku Poczty Głosowej Standard maksymalna długość jednej wiadomości to 6 minut. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ